Mladší žáci 11-12 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM - 1000 955 - - - 1955
2. VEDRAL Max
(2008)
2008 990 - 944 - - - 1934
3. Tesařík Jakub
(2008)
CYKLOTEAM KOLARNA
2008 CYKLOTEAM KOLARNA - - 1000 - - - 1000
3. FRITZSCHE Noah
(2009)
RSV Erzgebirge eV
2009 RSV Erzgebirge eV 1000 - - - - - 1000
5. Svoboda David
(2008)
ADASTRA Cycling Team
2008 ADASTRA Cycling Team - - 990 - - - 990
6. JANŮ Tomáš
(2009)
Bike puzzle team
2009 Bike puzzle team 981 - - - - - 981
6. Vašíček Denis
(2008)
ADASTRA Cycling Team
2008 ADASTRA Cycling Team - - 981 - - - 981
8. STRAŇÁNEK Denis
(2008)
---
2008 --- 973 - - - - - 973
8. Dvořák Tomáš
(2008)
CYKLOCH TEAM
2008 CYKLOCH TEAM - - 973 - - - 973
10. PŘÍHODA Lenny
(2008)
---
2008 --- 966 - - - - - 966
10. Lipenský Matouš
(2008)
Tufo Pardus Prostejov
2008 Tufo Pardus Prostejov - - 966 - - - 966
12. NAVOLY Jamie
(2009)
RSV Erzgebirge eV
2009 RSV Erzgebirge eV 960 - - - - - 960
12. Lisy Vit
(2008)
Expres CZ Tufo team Kolin
2008 Expres CZ Tufo team Kolin - - 960 - - - 960
14. MALINA Matyáš
(2009)
Dresdner SC 1898 eV
2009 Dresdner SC 1898 eV 955 - - - - - 955
15. JANŠTA Jakub
(2008)
---
2008 --- 951 - - - - - 951
15. Nejedlý Lukáš
(2008)
VokolekCyclingTeam
2008 VokolekCyclingTeam - - 951 - - - 951
17. MATES Martin
(2008)
Top Ten Teplice
2008 Top Ten Teplice 948 - - - - - 948
17. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 - - 948 - - - 948
19. TROJAN Tomáš
(2008)
HPM sport Teplice
2008 HPM sport Teplice 946 - - - - - 946
19. Douděra Petr
(2009)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2009 Jaroslav Kulhavy cycling team - - 946 - - - 946
21. Dvořák Sebastian
(2008)
Head Bike Opava zs
2008 Head Bike Opava zs - - 945 - - - 945
21. HRANÁČ Jan
(2008)
---
2008 --- 945 - - - - - 945
23. ŠLAJER Jan
(2009)
Most
2009 Most 944 - - - - - 944
24. SÁRKÖZI Petr
(2009)
Bicykl Team Usti nad Labem
2009 Bicykl Team Usti nad Labem 943 - - - - - 943
24. Klučka Vašek
(2009)
KILPI KIDS RACING TEAM
2009 KILPI KIDS RACING TEAM - - 943 - - - 943
26. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team - - 942 - - - 942
26. HOSTAŠA Pavel
(2009)
Autoopravna Peleska
2009 Autoopravna Peleska 942 - - - - - 942
28. HINK Kryštof
(2009)
---
2009 --- 941 - - - - - 941
28. Němec Ondřej
(2008)
SK Jiri Team Ostrava
2008 SK Jiri Team Ostrava - - 941 - - - 941
30. KRÁSA Tomáš
(2009)
SK Favorit Bilina
2009 SK Favorit Bilina 940 - - - - - 940
30. Hendrich Daniel Maximus
(2008)
2008 - - 940 - - - 940
32. DÖRNER Jakub
(2008)
SK Svojkov Haven MTB
2008 SK Svojkov Haven MTB 939 - - - - - 939
32. Pokorný Šimon
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 - - 939 - - - 939
34. PATERA Vendis
(2009)
KL sport Most
2009 KL sport Most 938 - - - - - 938
35. SKLENÁŘ Willibald
(2009)
---
2009 --- 937 - - - - - 937

Starší žáci 13-14 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. BŘÍZA Vojtěch
(2006)
CK MTB Maraton
2006 CK MTB Maraton 990 1000 973 - - - 2963
2. HENDRYCH Vojta
(2006)
Bike freaks Holice
2006 Bike freaks Holice 981 - 939 - - - 1920
3. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM - 981 935 - - - 1916
4. PROCHÁZKA Matěj
(2007)
Short Bike Academy Opletal
2007 Short Bike Academy Opletal 955 - 938 - - - 1893
5. ZEZULKA Aleš
(2006)
SK ZAMBERK TEssUTI SPORT
2006 SK ZAMBERK TEssUTI SPORT 946 - 944 - - - 1890
6. ALINA Adam Hugo
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team 945 - 937 - - - 1882
7. SCHNEIDER Paul Morten
(2006)
Dresdner SC 1898 eV
2006 Dresdner SC 1898 eV 1000 - - - - - 1000
7. Bažant Kryštof
(2007)
TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda
2007 TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda - - 1000 - - - 1000
9. Raška Lukáš
(2007)
Short Bike Academy Opletal
2007 Short Bike Academy Opletal - - 990 - - - 990
9. Vik Samuel
(2007)
2007 - 990 - - - - 990
11. Pilař Patrik
(2006)
Cisty sport
2006 Cisty sport - - 981 - - - 981
12. BÖNISCH Jay
(2006)
RSV Erzgebirge eV
2006 RSV Erzgebirge eV 973 - - - - - 973
12. Kulveit Tobiáš
(2006)
2006 - 973 - - - - 973
14. LUKAŠÍK Pavel
(2006)
Bike freaks Holice
2006 Bike freaks Holice 966 - - - - - 966
14. Ulvr Adam
(2007)
2007 - 966 - - - - 966
14. Mušálek Jakub
(2007)
Head Pro Team
2007 Head Pro Team - - 966 - - - 966
17. Kučera Radim
(2007)
2007 - 960 - - - - 960
17. Kukla Dominik
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team - - 960 - - - 960
17. BINDER Diego
(2007)
RSG Bischofswerda
2007 RSG Bischofswerda 960 - - - - - 960
20. Nechuta Marek
(2007)
2007 - - 955 - - - 955
21. Sviták Jakub
(2006)
Bike pro Racing
2006 Bike pro Racing - - 951 - - - 951
21. KAISER Matěj
(2006)
Kaiserteam
2006 Kaiserteam 951 - - - - - 951
23. MACH Adam
(2006)
MSCH
2006 MSCH 948 - - - - - 948
23. Doleček Přemysl
(2007)
SK Zamberk Tessuti sport
2007 SK Zamberk Tessuti sport - - 948 - - - 948
25. Kolar David
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team - - 946 - - - 946
26. Ticháček Petr
(2006)
Apache loko Trutnov
2006 Apache loko Trutnov - - 945 - - - 945
27. ZEITHAML Dominik
(2007)
BAOS OSEK
2007 BAOS OSEK 944 - - - - - 944
28. Děták Mikuláš
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team - - 943 - - - 943
28. MACH Vilém
(2007)
MSCH
2007 MSCH 943 - - - - - 943
30. ŠVÁCHA Matěj
(2007)
BAOS OSEK
2007 BAOS OSEK 942 - - - - - 942
30. Jaroš Nikola
(2007)
Cisty sport kids racing team
2007 Cisty sport kids racing team - - 942 - - - 942
32. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2007 Jaroslav Kulhavy cycling team - - 941 - - - 941
32. ZÁHEJSKÝ Vít
(2007)
---
2007 --- 941 - - - - - 941
34. HLISNÍK Jan
(2007)
TJ Lokomotiva Teplice
2007 TJ Lokomotiva Teplice 940 - - - - - 940
34. Hořejší Tobiáš
(2006)
MTB TEAM SPIRIT
2006 MTB TEAM SPIRIT - - 940 - - - 940
36. FRYNTA Jonas Jakub
(2007)
Motorsport Chuchelna
2007 Motorsport Chuchelna 939 - - - - - 939
37. BARTOŇ Matěj
(2006)
Hobyci
2006 Hobyci 938 - - - - - 938
38. PERGL Ondřej
(2006)
Hobyci
2006 Hobyci 937 - - - - - 937
39. LHOTKA Michal
(2007)
---
2007 --- 936 - - - - - 936
39. Vanka Matouš
(2007)
Expres CZ Tufo Team Kolin
2007 Expres CZ Tufo Team Kolin - - 936 - - - 936
41. Chvojka Filip
(2007)
GHOST junior team
2007 GHOST junior team - - 934 - - - 934
42. Maršálek Adam
(2006)
GHOST junior team
2006 GHOST junior team - - 933 - - - 933
43. Munzar David
(2007)
Cykloklub Dalecin
2007 Cykloklub Dalecin - - 932 - - - 932
44. Šauer Adam
(2007)
Cykloklub Dalecin
2007 Cykloklub Dalecin - - 931 - - - 931

Kadeti 15-16 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. MEIER Lukáš
(2004)
GHOST Team
2004 GHOST Team 973 1000 0 - - - 1973
2. DOBRÝ Lukáš
(2005)
Future Cycling Northwave
2005 Future Cycling Northwave 1000 - 948 - - - 1948
3. FOLTIN Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 951 - 945 - - - 1896
4. Böhm Marian
(2004)
HEAD PRO TEAM Opava
2004 HEAD PRO TEAM Opava - - 1000 - - - 1000
5. Petr Michal
(2004)
2004 - 990 - - - - 990
5. LANGER Ben
(2004)
RSV Erzgebirge eV
2004 RSV Erzgebirge eV 990 - - - - - 990
5. Havelka Štěpán
(2004)
ADASTRA Cycling Team
2004 ADASTRA Cycling Team - - 990 - - - 990
8. Čivrný Matyáš
(2004)
2004 - 981 - - - - 981
8. Štěpánek Adam
(2004)
DK BIKESHOP Racing Team
2004 DK BIKESHOP Racing Team - - 981 - - - 981
8. MONTI Alberto
(2004)
Top ten team Teplice
2004 Top ten team Teplice 981 - - - - - 981
11. Csizmadia Lukáš
(2004)
2004 - 973 - - - - 973
11. Šejstal Ondra
(2004)
Kl sport most
2004 Kl sport most - - 973 - - - 973
13. Černík Adam
(2004)
MTBO racing team Hradec Kralove
2004 MTBO racing team Hradec Kralove - - 966 - - - 966
13. KRAUSE Georg
(2005)
Dresdner SC 1898 eV
2005 Dresdner SC 1898 eV 966 - - - - - 966
15. kupský michal
(2004)
drahansky sport team
2004 drahansky sport team - - 960 - - - 960
15. LASSE Bernard
(2004)
Dresdner SC 1898 eV
2004 Dresdner SC 1898 eV 960 - - - - - 960
17. Lipenský Vít
(2005)
Tufo Pardus Prostejov
2005 Tufo Pardus Prostejov - - 955 - - - 955
17. ŠVÁCHA Pavel
(2004)
SG Jablonec
2004 SG Jablonec 955 - - - - - 955
19. Petrů Martin
(2004)
Force Fojtik Wilier
2004 Force Fojtik Wilier - - 951 - - - 951
20. MOLCAR Jan
(2004)
---
2004 --- 948 - - - - - 948
21. Svatoš Tomáš
(2004)
cyklo ski policka
2004 cyklo ski policka - - 946 - - - 946
21. HEŘMAN Lukáš
(2004)
Top ten team Teplice
2004 Top ten team Teplice 946 - - - - - 946
23. KLEIN Martin
(2004)
---
2004 --- 945 - - - - - 945
24. Procházka Ondřej
(2005)
Short Bike Academy Opletal
2005 Short Bike Academy Opletal - - 944 - - - 944
24. SCHABEL Patrice
(2004)
RSV Erzgebirge eV
2004 RSV Erzgebirge eV 944 - - - - - 944
26. Mrózek Pawel
(2004)
TJ TZ Trinec
2004 TJ TZ Trinec - - 943 - - - 943
26. REŽ Adam
(2005)
Krusnoman TT Litvinov
2005 Krusnoman TT Litvinov 943 - - - - - 943
28. Pařez Tomáš
(2004)
Expres CZ-Tufo Team Kolin
2004 Expres CZ-Tufo Team Kolin - - 942 - - - 942
28. HAMATA Lukáš
(2005)
Triatlet Karlovy Vary
2005 Triatlet Karlovy Vary 942 - - - - - 942
30. MÁDLÍK Petr
(2005)
ENJOY RIDING TEAM
2005 ENJOY RIDING TEAM 941 - - - - - 941
30. Foldyna David
(2005)
KILPI KIDS RACING TEAM
2005 KILPI KIDS RACING TEAM - - 941 - - - 941
32. JIŘÍK Adam
(2005)
Krusnoman TT Litvinov
2005 Krusnoman TT Litvinov 940 - - - - - 940
32. Suchánek Martin
(2004)
ASPIRE SCM
2004 ASPIRE SCM - - 940 - - - 940
34. POKORNÝ Ondřej
(2005)
SK Zahorany
2005 SK Zahorany 939 - - - - - 939
34. Padrta Ondřej
(2005)
Kilpi kids racing team
2005 Kilpi kids racing team - - 939 - - - 939
36. ZUBATÝ Jiří
(2004)
---
2004 --- 938 - - - - - 938
37. KRČKA Matěj
(2005)
---
2005 --- 937 - - - - - 937
38. FRYNTA Tomas Michael
(2005)
Motorsport Chuchelna
2005 Motorsport Chuchelna 936 - - - - - 936
39. RÖDL František
(2004)
tour de cul
2004 tour de cul 935 - - - - - 935
40. KELDRYCH Dominik
(2005)
---
2005 --- 934 - - - - - 934
41. HÁNA Viktor
(2004)
SK Svojkov Haven MTB
2004 SK Svojkov Haven MTB 933 - - - - - 933

Junioři 17-18 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. KUBIŠTA Martin
(2003)
ENJOY RIDING TEAM
2003 ENJOY RIDING TEAM 955 1000 960 - - - 2915
2. SKRBEK Jan
(2002)
2002 973 990 - - - - 1963
3. LÁVIČKA Adam
(2002)
Kross Bike Ranch team
2002 Kross Bike Ranch team 966 - 981 - - - 1947
4. VLAS Jakub
(2003)
MS BIKE ACADEMY racing
2003 MS BIKE ACADEMY racing 981 - 955 - - - 1936
5. Hanč Vojtěch
(2002)
Ghost Team
2002 Ghost Team - 981 944 - - - 1925
6. VESELÝ Radek
(2002)
MS BIKE ACADEMY racing
2002 MS BIKE ACADEMY racing 948 - 940 - - - 1888
7. VANĚČEK Lukáš
(2003)
Hnizdil team Kadan
2003 Hnizdil team Kadan 1000 - - - - - 1000
7. Tlamka Tomáš
(2002)
Nutrend Specialized Racing
2002 Nutrend Specialized Racing - - 1000 - - - 1000
9. VANĚČEK Adam
(2003)
Hnizdil Team
2003 Hnizdil Team 990 - - - - - 990
9. Šindelář Jan
(2002)
Head Pro Team Opava
2002 Head Pro Team Opava - - 990 - - - 990
11. Svoboda Marian
(2003)
2003 - 973 - - - - 973
11. Voženílek Martin
(2003)
HEAD pro Team Opava
2003 HEAD pro Team Opava - - 973 - - - 973
13. Švandrlík František
(2002)
2002 - 966 - - - - 966
13. Vítek Tomáš
(2002)
HEAD PRO TEAM
2002 HEAD PRO TEAM - - 966 - - - 966
15. Novák Karel
(2003)
2003 - 960 - - - - 960
15. KOPECKÝ Petr
(2003)
Rouvy Specialized Cycling Team
2003 Rouvy Specialized Cycling Team 960 - - - - - 960
17. Vrabec Jiří
(2002)
2002 - 955 - - - - 955
18. Kraus Lukáš
(2003)
Lazne Belohrad
2003 Lazne Belohrad - - 951 - - - 951
18. KRÁSA Jakub
(2002)
SK Favorit Bilina
2002 SK Favorit Bilina 951 - - - - - 951
20. Szczepanski Lukas
(2003)
Head Pro Team Opava
2003 Head Pro Team Opava - - 948 - - - 948
21. Vodrážka Vojtěch
(2002)
KC Hlinsko
2002 KC Hlinsko - - 946 - - - 946
21. PROCHÁZKA Ondřej
(2002)
SK SELA SPORT Prerov
2002 SK SELA SPORT Prerov 946 - - - - - 946
23. Štindl Matěj
(2002)
MORAVEC TEAM
2002 MORAVEC TEAM - - 945 - - - 945
24. Maceček Marek
(2002)
2002 - - 943 - - - 943
25. Votoček Matyáš
(2003)
We Love Cycling
2003 We Love Cycling - - 942 - - - 942
26. Smolen Karel
(2003)
2003 - - 941 - - - 941
27. Koller Šimon
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA - - 939 - - - 939
28. Procházka Tomáš
(2003)
BIKE team Nove Mesto na Morave
2003 BIKE team Nove Mesto na Morave - - 938 - - - 938
29. Pešek Vladimír
(2003)
2003 - - 937 - - - 937
30. Rakus Ondřej
(2002)
TJ TZ Trinec
2002 TJ TZ Trinec - - 936 - - - 936

Muži Elite

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. ADEL Filip
(1990)
Superior Velsbike Team
1990 Superior Velsbike Team 1000 1000 948 - - - 2948
2. KANĚRA Michal
(1986)
GHOST Team
1986 GHOST Team 966 990 951 - - - 2907
3. RŮŽIČKA Jakub
(2000)
Cyklo Bendl
2000 Cyklo Bendl 930 946 927 - - - 2803
4. CINK Ondřej
(1990)
Kross Racing Team
1990 Kross Racing Team 951 - 1000 - - - 1951
5. RAUCHFUSS Marek
(1990)
Ethic Sport cycling team
1990 Ethic Sport cycling team 981 - 966 - - - 1947
6. HYNEK Kristian
(1980)
Futurecycling Northwave
1980 Futurecycling Northwave 955 - 981 - - - 1936
7. BUKSA Dominik
(1990)
Futurecycling Northwave
1990 Futurecycling Northwave 948 - 955 - - - 1903
8. ŠIMEK Jakub
(2001)
Krossbikeranch TEAM
2001 Krossbikeranch TEAM 942 955 0 - - - 1897
9. BUBÍLEK Michal
(1986)
1986 943 - 944 - - - 1887
10. Coufal Tomáš
(2001)
VELOCENTRUM STRATOSAUTO HK
2001 VELOCENTRUM STRATOSAUTO HK - 951 935 - - - 1886
11. DAMEK Milan
(1992)
Kilpi Racing Team
1992 Kilpi Racing Team 939 - 943 - - - 1882
12. Ošťádal Jiří
(1993)
Enjoy riding team
1993 Enjoy riding team - 948 933 - - - 1881
13. KUBELKA Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team 937 - 937 - - - 1874
14. HLŮŽEK Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 935 - 936 - - - 1871
15. Termens Nadal JOSEP
(1993)
1993 933 - 931 - - - 1864
16. KALITA Tomáš
(1988)
Head Pro Team Opava
1988 Head Pro Team Opava 929 - 932 - - - 1861
17. HOLUB Milan
(1982)
SK Bagbike
1982 SK Bagbike 925 - 930 - - - 1855
18. Stošek Martin
(1994)
Futurecycling Northwave
1994 Futurecycling Northwave - - 990 - - - 990
18. ŠKARNITZL Jan
(1986)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1986 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 990 - - - - - 990
20. Becking Hans
(1986)
1986 - 981 - - - - 981
21. Kulhavý Jaroslav
(1985)
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
1985 Jaroslav Kulhavy Cycling Team - - 973 - - - 973
21. Gathof Daniel
(1981)
1981 - 973 - - - - 973
21. KOBES Lukáš
(1996)
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team
1996 GAPP System - KOLOFIX MTB racing team 973 - - - - - 973
24. Vanden Haesevelde Rob
(1996)
1996 - 966 - - - - 966
25. Ulman Matouš
(1984)
Ceska sporitalna - Accolade
1984 Ceska sporitalna - Accolade - - 960 - - - 960
25. MORÁVEK Tomáš
(1999)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1999 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 960 - - - - - 960
25. Heidenreich Lennard
(1995)
1995 - 960 - - - - 960
28. Jobánek Jan
(1983)
Superior Velsbike Team
1983 Superior Velsbike Team - - 946 - - - 946
28. SKÁLA Jaromír
(1998)
Rouvy Specialized Cycling Team
1998 Rouvy Specialized Cycling Team 946 - - - - - 946
30. Průdek Matěj
(1997)
Multicraft MTB team
1997 Multicraft MTB team - - 945 - - - 945
30. Gegenheimer Simon
(1988)
1988 - 945 - - - - 945
30. JELÍNEK Josef
(1998)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1998 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 945 - - - - - 945
33. KONWA Piotr Konwa
(1995)
SGR Specialized
1995 SGR Specialized 944 - - - - - 944
33. STEFFEN THUM
(1984)
1984 - 944 - - - - 944
35. Šnajdr Michal
(1988)
1988 - 943 - - - - 943
36. Wohlgemuth Michael
(1998)
New Bike 2008
1998 New Bike 2008 - - 942 - - - 942
37. Hofer Franz
(1981)
New Bike 2008
1981 New Bike 2008 - - 941 - - - 941
37. JEŽEK Petr
(1992)
Superior riders
1992 Superior riders 941 - 0 - - - 941
39. ANDERLE Florian
(1997)
Team FujiBikes Rockets
1997 Team FujiBikes Rockets 940 - - - - - 940
39. Kozák Matouš
(1998)
Rohozec Amulet Team
1998 Rohozec Amulet Team - - 940 - - - 940
41. Kunášek Josef
(2000)
Expres CZ-Tufo Team Kolin
2000 Expres CZ-Tufo Team Kolin - - 939 - - - 939
42. STADLER Alexander
(1996)
Intersport Muhl4tlerBikeTeam
1996 Intersport Muhl4tlerBikeTeam 938 - - - - - 938
42. Kučera Jakub
(2001)
Expres CZ-Tufo Team Kolin
2001 Expres CZ-Tufo Team Kolin - - 938 - - - 938
44. DZIEWA Mikołaj
(1996)
SGR Specialized
1996 SGR Specialized 936 - - - - - 936
45. Bartůněk Marek
(1998)
Ethicsport cycling team
1998 Ethicsport cycling team - - 934 - - - 934
45. GALLE Tommy
(1989)
White Rock eV
1989 White Rock eV 934 - - - - - 934
47. FRITZSCH Felix
(1989)
Focus RAPIRO Racing
1989 Focus RAPIRO Racing 932 - - - - - 932
48. ŠORF Pavel
(1999)
Bike freaks Holice
1999 Bike freaks Holice 931 - - - - - 931
49. Blaho Martin
(1999)
Prestige Cycling Team
1999 Prestige Cycling Team - - 929 - - - 929
50. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM - - 928 - - - 928
50. KOSINA Jakub
(1996)
1996 928 0 - - - - 928
52. SÖLTER Marcus
(1989)
Focus RAPIRO Racing
1989 Focus RAPIRO Racing 927 - - - - - 927
53. BRUNS Roy
(1988)
M-WAVE Pro Team
1988 M-WAVE Pro Team 926 - - - - - 926

Muži Hobby 19-34 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. ŠTOLFA Štěpán
(1998)
Pitrs bikes team
1998 Pitrs bikes team 1000 990 966 - - - 2956
2. FUS Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team 955 941 944 - - - 2840
3. KORDÍK Tomáš
(1986)
Praha
1986 Praha 937 944 937 - - - 2818
4. FRENCL Martin
(1990)
Pitrs bikes
1990 Pitrs bikes 936 945 935 - - - 2816
5. VLČEK Sebastian
(1994)
1994 990 1000 - - - - 1990
6. Klimaszewski Łukasz
(1989)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw
1989 Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw - 981 1000 - - - 1981
7. Sládek Tomáš
(1988)
1988 - 960 955 - - - 1915
8. HODR Antonín
(1987)
Ghost Pro Bike Trutnov
1987 Ghost Pro Bike Trutnov 944 - 960 - - - 1904
9. BOUDA Tomáš
(1990)
Kross BikeRanch Team
1990 Kross BikeRanch Team 948 - 951 - - - 1899
9. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team - 951 948 - - - 1899
11. Kalista Jiří
(1992)
Cyklodrak Stribro
1992 Cyklodrak Stribro - 942 929 - - - 1871
12. SLAVÍČEK Marek
(1990)
Kross BikeRanch Team
1990 Kross BikeRanch Team 939 - 931 - - - 1870
13. TRUNGEL Tomas
(1986)
1986 938 - 924 - - - 1862
14. Dziedzic Kamil
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw - 934 927 - - - 1861
15. ŠTOLBA David
(1991)
Ghost Team
1991 Ghost Team 940 - 920 - - - 1860
16. Veselý Jan
(1990)
CFL-Cycling for life
1990 CFL-Cycling for life - 937 922 - - - 1859
17. Pavlas Jakub
(1987)
Pavlas Cycles Factory
1987 Pavlas Cycles Factory - 911 918 - - - 1829
18. Skalický Pavel
(1992)
Skialp Dolni Morava
1992 Skialp Dolni Morava - - 990 - - - 990
19. Götz Daniel
(1995)
Radynebikecz
1995 Radynebikecz - - 981 - - - 981
19. HODYL Kamil Hodyl
(1990)
Bike Center Atak Sport Swidnica
1990 Bike Center Atak Sport Swidnica 981 - - - - - 981
21. Gosseries Maxim
(1996)
1996 - 973 - - - - 973
21. MILERET Milan
(2001)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2001 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 973 - - - - - 973
21. Hodyl Kamil
(1990)
Bike Center Atak Sport Swidnica
1990 Bike Center Atak Sport Swidnica - - 973 - - - 973
24. HOFMAN Lukáš
(1991)
Ski a Bike centrum Radotin
1991 Ski a Bike centrum Radotin 966 - - - - - 966
24. Kubelka Petr
(1995)
1995 - 966 - - - - 966
26. JURČA Karel
(1997)
KL sport Most
1997 KL sport Most 960 - - - - - 960
27. Klackl Johann
(1993)
1993 - 955 - - - - 955
28. KOLESAR Roman
(1988)
BAKAKO
1988 BAKAKO 951 - - - - - 951
29. Fritzsch Felix
(1989)
1989 - 948 - - - - 948
30. Vukelič Jakub
(1995)
Force KCK Zlin
1995 Force KCK Zlin - - 946 - - - 946
30. Dvořák Jan
(1994)
1994 - 946 - - - - 946
30. SWÁROVSKÝ Michal
(1998)
ZPcyklo PROOFY Corratec team
1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 946 - - - - - 946
33. PIRZKALL Marek
(1991)
Specialized Europe B V
1991 Specialized Europe B V 945 - - - - - 945
33. Tomašov Filip
(1996)
DS Brno
1996 DS Brno - - 945 - - - 945
35. AUTERSKÝ Václav
(1988)
Radynebike
1988 Radynebike 943 - - - - - 943
35. Vlášek Michal
(1989)
KROss BIKERANCH TEAM
1989 KROss BIKERANCH TEAM - - 943 - - - 943
35. Vít Jan
(1989)
1989 - 943 - - - - 943
38. VITVAR Martin
(1987)
Kola Sir Belohrad
1987 Kola Sir Belohrad 942 - - - - - 942
38. Martin Čerijocký
(1986)
ENDEKA BAssTA team
1986 ENDEKA BAssTA team - - 942 - - - 942
40. Rybáček Miroslav
(1987)
Alset Racing Team
1987 Alset Racing Team - 0 941 - - - 941
40. VOJTA Aleš
(1990)
Cycology bike shop
1990 Cycology bike shop 941 - - - - - 941
42. Lechner Patrick
(1988)
1988 - 940 - - - - 940
42. Barteska Samuel
(1998)
Bikestyle
1998 Bikestyle - - 940 - - - 940
44. Michal Petr
(1989)
1989 - 939 - - - - 939
44. Sádovský Marek
(1994)
Cycolog Jablonec nad Nisou
1994 Cycolog Jablonec nad Nisou - - 939 - - - 939
46. Bitnar Matěj
(1988)
1988 - 938 - - - - 938
46. Fabián Tomáš
(1996)
cykloteam kolarna olomouc
1996 cykloteam kolarna olomouc - - 938 - - - 938
48. Nešpor Patrik
(1986)
IN-LIFE cycling team
1986 IN-LIFE cycling team - - 936 - - - 936
48. Kolář Kryštof
(1996)
1996 - 936 - - - - 936
50. GRUNT Matyáš
(2001)
Bikesport Usti nad Labem
2001 Bikesport Usti nad Labem 935 - - - - - 935
50. Kulhavý Tomáš
(1988)
1988 - 935 - - - - 935
52. Kubíček Lukáš
(1990)
B4 Team
1990 B4 Team - - 934 - - - 934
53. Hantl Aleš
(1987)
1987 - 933 - - - - 933
53. Vrbacký Tomáš
(1991)
Lelekovice
1991 Lelekovice - - 933 - - - 933
55. Voceďálek Jaroslav
(1987)
Vocet team
1987 Vocet team - - 932 - - - 932
55. Vandorpe Ewout
(1995)
1995 - 932 - - - - 932
57. Fojt Petr
(1987)
1987 - 931 - - - - 931
58. Žižka Michal
(1988)
1988 - 930 - - - - 930
58. Pešek Vojtěch
(1989)
CK MTB MARATON HLINSKO
1989 CK MTB MARATON HLINSKO - - 930 - - - 930
60. Holeček Michal
(1986)
1986 - 929 - - - - 929
61. Belt Kacper
(1997)
MTB Eldar Swiecie SkiBike Stronie
1997 MTB Eldar Swiecie SkiBike Stronie - - 928 - - - 928
61. Volhejn Ondřej
(1988)
1988 - 928 - - - - 928
63. Matějka Petr
(1990)
1990 - 927 - - - - 927
64. Kuna Arkadiusz
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw - 0 926 - - - 926
64. Job Jakub
(1989)
1989 - 926 - - - - 926
66. Boll Mario
(1991)
1991 - 925 - - - - 925
66. Martinec Jiří
(1988)
1988 - - 925 - - - 925
68. Mikuláš Vojtěch
(1996)
1996 - 924 - - - - 924
69. Kohout Lukáš
(1995)
TriBike - Koala Stevens mtb
1995 TriBike - Koala Stevens mtb - - 923 - - - 923
69. Bartoš Marek
(1998)
1998 - 923 - - - - 923
71. Bažant Jakub
(1989)
1989 - 922 - - - - 922
72. Bulawa David
(1993)
1993 - - 921 - - - 921
72. Meeuwessen Rob
(1989)
1989 - 921 - - - - 921
74. Klapal Martin
(1990)
1990 - 920 - - - - 920
75. Kmošena Matúš
(1991)
1991 - 919 - - - - 919
75. Petrilak Petr
(1995)
Interflon Scott
1995 Interflon Scott - - 919 - - - 919
77. Dvořák Miloslav
(1990)
1990 - 918 - - - - 918
78. Beran Lukáš
(1988)
Ghost Team
1988 Ghost Team - - 917 - - - 917
78. Pekárek Jan
(1990)
1990 - 917 - - - - 917
80. Musil Štěpán
(1988)
Tj Sokol Pisecna
1988 Tj Sokol Pisecna - - 916 - - - 916
80. Adamkiewicz Mateusz
(1988)
1988 - 916 - - - - 916
82. Martyka Michał
(1989)
1989 - 915 - - - - 915
82. Nentvich Jiří
(1987)
Kross Bikeranch Team
1987 Kross Bikeranch Team - - 915 - - - 915
84. Kucera Michal
(1989)
1989 - - 914 - - - 914
84. Radil Jakub
(1987)
1987 - 914 - - - - 914
86. Bekr Jan
(1991)
1991 - 913 - - - - 913
86. Sodomka Karel
(1989)
1989 - - 913 - - - 913
88. Planka Dalibor
(1988)
Mike Bike Cycling Team
1988 Mike Bike Cycling Team - - 912 - - - 912
88. Janeček Pavel
(1990)
1990 - 912 - - - - 912
90. Matula Ondřej
(1999)
1999 - - 911 - - - 911
91. Fiederling Lennart
(1997)
1997 - 910 - - - - 910
92. Hundhammer Johannes
(1989)
1989 - 909 - - - - 909
93. Kozlík Petr
(1990)
1990 - 908 - - - - 908
94. Ornst Tomáš
(1990)
1990 - 907 - - - - 907
95. Musil Ondřej
(1986)
1986 - 906 - - - - 906
96. Rouček Jan
(1994)
1994 - 905 - - - - 905
97. Vykoupil Jan
(1992)
1992 - 904 - - - - 904
98. Strach Jakub
(1990)
1990 - 903 - - - - 903
99. Janda Lukáš
(1986)
1986 - 902 - - - - 902
100. Jelínek Josef
(1989)
1989 - 901 - - - - 901
101. Neuman Richard
(1987)
1987 - 900 - - - - 900
102. Hrůza Petr
(1988)
1988 - 899 - - - - 899
103. Lenzing Michal
(1996)
1996 - 898 - - - - 898
104. Matějka Filip
(2001)
2001 - 897 - - - - 897

Muži Masters I 35-44 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. FAJT Milan
(1977)
Eurofoam
1977 Eurofoam 955 951 943 - - - 2849
2. ZÁRYBNICKÝ Jiří
(1976)
CK Vinohradske slapky
1976 CK Vinohradske slapky 951 943 938 - - - 2832
3. JUKL Karel
(1977)
1977 960 931 932 - - - 2823
4. KLOFANDA Martin
(1977)
Future cycling Northwave
1977 Future cycling Northwave 940 946 928 - - - 2814
5. HNYK Pavel
(1982)
1982 936 942 929 - - - 2807
6. STRAKOŠ Jan
(1983)
BEKO BIKE TEAM
1983 BEKO BIKE TEAM 941 930 931 - - - 2802
7. KLUSÁK Rostislav
(1976)
Cyklo Ski klub Policka
1976 Cyklo Ski klub Policka 938 937 926 - - - 2801
8. ŠUPICH Martin
(1977)
Pitrs bikes team
1977 Pitrs bikes team 933 926 912 - - - 2771
9. Martin Jan
(1980)
KAH Sport Vrchlabi
1980 KAH Sport Vrchlabi - 1000 981 - - - 1981
10. SCHEJBAL Josef
(1978)
Cyklo Bendl
1978 Cyklo Bendl 990 - 960 - - - 1950
11. DOBRÝ Petr
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 981 - 955 - - - 1936
12. Šťastný Roman
(1979)
Rock Machine-Cyklomax
1979 Rock Machine-Cyklomax - 981 945 - - - 1926
13. Havel Josef
(1982)
STATIKA JSKK
1982 STATIKA JSKK - 955 944 - - - 1899
14. MATĚJŮ Jan
(1982)
1982 946 945 - - - - 1891
15. VANÍČEK Vojtěch
(1985)
Bakako Nova Paka
1985 Bakako Nova Paka 948 - 941 - - - 1889
16. VÁLEK Václav
(1980)
1980 944 - 942 - - - 1886
17. Šustr Lukas
(1984)
Alset racing team
1984 Alset racing team - 948 936 - - - 1884
18. ŠOLC Radek
(1985)
1985 942 940 - - - - 1882
19. KUČERA Tomáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 945 - 935 - - - 1880
20. Sedlář Jakub
(1984)
NOVATOP Bike Team
1984 NOVATOP Bike Team - 921 951 - - - 1872
21. TŘÍSKA Lukáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 935 - 921 - - - 1856
22. Široký Michal
(1979)
Prestige cycling team
1979 Prestige cycling team - 932 918 - - - 1850
23. Kopecký Michal
(1977)
Doldy Ruksaky Machov
1977 Doldy Ruksaky Machov - 881 902 - - - 1783
24. ZELENÝ Ondřej
(1982)
Eleven Mercedes BlackET
1982 Eleven Mercedes BlackET 1000 - - - - - 1000
24. Fišnar Jan
(1980)
TJ Banik Mezibori
1980 TJ Banik Mezibori - - 1000 - - - 1000
26. Gonda Pavel
(1981)
1981 - 990 - - - - 990
26. Pilčík Adam
(1984)
Maloja - Rocky Mountain Team
1984 Maloja - Rocky Mountain Team - - 990 - - - 990
28. Wegner Sönke
(1982)
1982 - 973 - - - - 973
28. Fojtík Ondřej
(1977)
Force Fojtik Wilier
1977 Force Fojtik Wilier - - 973 - - - 973
28. FABIŠOVSKÝ Ladislav
(1981)
---
1981 --- 973 - - - - - 973
31. Mützlitz Torsten
(1984)
1984 - 966 - - - - 966
31. EBERL Filip
(1982)
X TEAM BaNo
1982 X TEAM BaNo 966 - - - - - 966
31. Hanyk Milan
(1984)
MONDRAKER Racing team
1984 MONDRAKER Racing team - - 966 - - - 966
34. Schnapka Matthias
(1980)
1980 - 960 - - - - 960
35. Pitel Lukáš
(1983)
1983 - - 948 - - - 948
36. Tatíček Petr
(1985)
Ski a Bike centrum Radotin
1985 Ski a Bike centrum Radotin - - 946 - - - 946
37. Lecnar Jaruch
(1983)
1983 - 944 - - - - 944
38. EBERL Tomáš
(1984)
X-Team BaNo K Vary
1984 X-Team BaNo K Vary 943 - - - - - 943
39. Bílek Ondřej
(1985)
1985 - 941 - - - - 941
40. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team - - 940 - - - 940
41. RYTÍŘ Martin
(1979)
AD cyklo
1979 AD cyklo 939 - - - - - 939
41. Říhánek Lukáš
(1979)
1979 - 939 - - - - 939
41. Němec Lubos
(1976)
Vokolek-Cycling-Team
1976 Vokolek-Cycling-Team - - 939 - - - 939
44. Drnec Martin
(1977)
1977 - 938 - - - - 938
45. DRNEC Martin
(1976)
COS Brno
1976 COS Brno 937 - - - - - 937
45. Kechrt Tomáš
(1981)
PRIME sport expert
1981 PRIME sport expert - - 937 - - - 937
47. Fach Daniel
(1981)
1981 - 936 - - - - 936
48. NÝČ Michal
(1982)
MONDRAKER Racing team
1982 MONDRAKER Racing team 935 - - - - - 935
48. Strenk Peter
(1982)
1982 - 935 - - - - 935
50. Gierlich Peter
(1979)
1979 - 934 - - - - 934
50. Kawecki Lech
(1978)
BIELE RUZOVE CERVENE
1978 BIELE RUZOVE CERVENE - - 934 - - - 934
52. Jero Miroslav
(1984)
1984 - 933 - - - - 933
52. Stehlik Petr
(1977)
FUTURE CYCLING NORTHWAVE
1977 FUTURE CYCLING NORTHWAVE - - 933 - - - 933
54. KUPKE Marco
(1984)
race team schillig
1984 race team schillig 932 - - - - - 932
55. MACH Josef
(1978)
---
1978 --- 931 - - - - - 931
56. Zedník Pavel
(1979)
Dalecin
1979 Dalecin - - 930 - - - 930
56. HORNYCH Véna
(1978)
---
1978 --- 930 - - - - - 930
58. Kubíček František
(1977)
1977 - 929 - - - - 929
58. NEBESÁŘ Marek
(1983)
Cycology bike shop
1983 Cycology bike shop 929 - - - - - 929
60. Mikuš Jan
(1977)
1977 - 928 - - - - 928
60. KYPET Aleš
(1976)
MT kliky
1976 MT kliky 928 - - - - - 928
62. Kalaš Jan
(1980)
BikePartcz
1980 BikePartcz - - 927 - - - 927
62. Litwin Paweł
(1980)
1980 - 927 - - - - 927
62. ŠKRÉTA Václav
(1981)
Nevix team Kadan
1981 Nevix team Kadan 927 - - - - - 927
65. HAŠLAR Oldřich
(1977)
---
1977 --- 926 - - - - - 926
66. Horváth Ladislav
(1984)
1984 - 925 - - - - 925
66. NITKA Jaroslav
(1978)
METROPROJEKT
1978 METROPROJEKT 925 - - - - - 925
66. Darebník Libor
(1981)
TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM
1981 TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM - - 925 - - - 925
69. Paclt Aleš
(1977)
NACO Liberec
1977 NACO Liberec - - 924 - - - 924
69. Jurčák Peter
(1980)
1980 - 924 - - - - 924
69. FLEISCHMAN Jan
(1985)
---
1985 --- 924 - - - - - 924
72. Pešek Michal
(1983)
CK MTB maraton Hlinsko
1983 CK MTB maraton Hlinsko - - 923 - - - 923
72. RICHTER Václav
(1982)
MT kliky
1982 MT kliky 923 - - - - - 923
72. Kavan Radim
(1978)
1978 - 923 - - - - 923
75. Ulman Rostislav
(1978)
1978 - - 922 - - - 922
75. PAVLIK Jiri
(1976)
Solitea CDL
1976 Solitea CDL 922 - - - - - 922
75. Hubr Jan
(1984)
1984 - 922 - - - - 922
78. FLEISCHMAN Jakub
(1982)
Hero racing
1982 Hero racing 921 - - - - - 921
79. Mička Marek
(1979)
1979 - 920 - - - - 920
79. Tomášek Tomáš
(1981)
bikepointsk
1981 bikepointsk - - 920 - - - 920
81. Just Pavel
(1976)
1976 - 919 - - - - 919
81. Kotlarz Krystian
(1977)
STS EXTREME Strzelin Bikerepublicpl
1977 STS EXTREME Strzelin Bikerepublicpl - - 919 - - - 919
83. Eibl Martin
(1984)
1984 - 918 - - - - 918
84. Paclt Tomáš
(1983)
NACO Liberec
1983 NACO Liberec - - 917 - - - 917
84. Oupický Lukass
(1982)
1982 - 917 - - - - 917
86. Fučík Jan
(1982)
Mike Bike Cycling Team
1982 Mike Bike Cycling Team - - 916 - - - 916
86. Málek Tomáš
(1980)
1980 - 916 - - - - 916
88. Čermák Ivan
(1985)
1985 - 915 - - - - 915
88. Myška Filip
(1980)
Mouse Family
1980 Mouse Family - - 915 - - - 915
90. Neuman Radim
(1977)
1977 - - 914 - - - 914
90. Blaha Jakub
(1976)
1976 - 914 - - - - 914
92. Kelíšek Tomáš
(1977)
Force Fojtik Wilier
1977 Force Fojtik Wilier - - 913 - - - 913
92. Meran Oto
(1982)
1982 - 913 - - - - 913
94. Hejna Jan
(1984)
1984 - 912 - - - - 912
95. Menšík Jan
(1977)
Kromerizske bajker
1977 Kromerizske bajker - - 911 - - - 911
95. Lorenc Mateusz
(1980)
1980 - 911 - - - - 911
97. Svoboda Vojtěch
(1979)
1979 - 910 - - - - 910
97. Brůžek Michal
(1983)
1983 - - 910 - - - 910
99. Doležal Jan
(1979)
1979 - - 909 - - - 909
99. Havlíček Václav
(1984)
1984 - 909 - - - - 909
101. Maťašeje Martin
(1978)
1978 - 908 - - - - 908
101. Jakeš Jiří
(1977)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
1977 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM - - 908 - - - 908
103. Pozemka Milan
(1976)
1976 - 907 - - - - 907
103. Dušátko Jan
(1985)
VHS Brno
1985 VHS Brno - - 907 - - - 907
105. škoch michal
(1981)
1981 - 906 - - - - 906
105. Šauer Ladislav
(1976)
Dalecin
1976 Dalecin - - 906 - - - 906
107. Šindelář Jiří
(1980)
SCHLIKE HELLFISH MOST
1980 SCHLIKE HELLFISH MOST - - 905 - - - 905
107. Goethals Jeffry
(1980)
1980 - 905 - - - - 905
109. Novák Michal
(1979)
1979 - - 904 - - - 904
109. kuiš peter
(1978)
1978 - 904 - - - - 904
111. Babka Jaroslav
(1983)
Jiko CACHA Susice
1983 Jiko CACHA Susice - - 903 - - - 903
111. Kolaja Jan
(1981)
1981 - 903 - - - - 903
113. Kolesár Dušan
(1976)
1976 - 902 - - - - 902
114. Vogel Jasper
(1983)
1983 - 901 - - - - 901
115. Ryšavý Pavel
(1979)
1979 - 900 - - - - 900
116. Král Jiří
(1977)
1977 - 899 - - - - 899
117. Polák Tomáš
(1981)
1981 - 898 - - - - 898
118. Kugler Zbyněk
(1981)
1981 - 897 - - - - 897
119. Láska Tomáš
(1985)
1985 - 896 - - - - 896
120. Hanuš Jan
(1979)
1979 - 895 - - - - 895
121. Motl Jaroslav
(1976)
1976 - 894 - - - - 894
122. Žilák František
(1981)
1981 - 893 - - - - 893
123. Kutin Tomáš
(1984)
1984 - 892 - - - - 892
124. Kárník Jan
(1979)
1979 - 891 - - - - 891
125. Klimeš Dan
(1977)
1977 - 890 - - - - 890
126. Saramak Jan
(1982)
1982 - 889 - - - - 889
127. Povýšil Jan
(1985)
1985 - 888 - - - - 888
128. Nádr Tomáš
(1981)
1981 - 887 - - - - 887
129. Piechulski Szymon
(1984)
1984 - 886 - - - - 886
130. Cigánik Martin
(1983)
1983 - 885 - - - - 885
131. Daszkiewicz Michał
(1982)
1982 - 884 - - - - 884
132. Flídr Michal
(1979)
1979 - 883 - - - - 883
133. Kula Petr
(1978)
1978 - 882 - - - - 882
134. Jiruška Jan
(1984)
1984 - 880 - - - - 880

Muži Masters II 45-54 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. SULZBACHER Petr
(1975)
Pitrs bikes team
1975 Pitrs bikes team 1000 1000 981 - - - 2981
2. Bernard Karel
(1967)
INS Atelier Nachod
1967 INS Atelier Nachod - 973 955 - - - 1928
3. PŘIBYL Jarda
(1970)
Nevix team Kadan
1970 Nevix team Kadan 951 - 966 - - - 1917
4. Mrázek Daniel
(1974)
Biketour tym
1974 Biketour tym - 946 942 - - - 1888
5. HOUDEK Marek
(1967)
Six Monkyes
1967 Six Monkyes 943 - 939 - - - 1882
6. Kozák Tomáš
(1971)
CykloAtom
1971 CykloAtom - - 1000 - - - 1000
7. Cichy Vlastimil
(1972)
TJ TZ Trinec
1972 TJ TZ Trinec - - 990 - - - 990
7. Mossoczy Zbigniew
(1973)
1973 - 990 - - - - 990
7. KOBES Miroslav
(1970)
Velosport Domazlice
1970 Velosport Domazlice 990 - - - - - 990
10. IPPOLDT Michal
(1975)
---
1975 --- 981 - - - - - 981
10. Strnad Marek
(1972)
1972 - 981 - - - - 981
12. Kalina David
(1974)
SKP MAJAK
1974 SKP MAJAK - - 973 - - - 973
12. KUČERA Radek
(1972)
TEAM KSM HRADEK
1972 TEAM KSM HRADEK 973 - - - - - 973
14. Přibyl Jaroslav
(1970)
1970 - 966 - - - - 966
14. GÜNTHER Petr
(1968)
BIG SHOCK TEAM
1968 BIG SHOCK TEAM 966 0 0 - - - 966
16. NIEPRASCHK Sebastian
(1972)
SG Stern Ludwigsfelde
1972 SG Stern Ludwigsfelde 960 - - - - - 960
16. Michal Pavel
(1973)
IVT CYKLO Domanin
1973 IVT CYKLO Domanin - - 960 - - - 960
16. Čivrný Roman
(1970)
1970 - 960 - - - - 960
19. Krejcar Jaroslav
(1967)
1967 - 955 - - - - 955
19. AUST Martin
(1973)
---
1973 --- 955 - - - - - 955
21. Kratochvíl Daniel
(1975)
1975 - 951 - - - - 951
21. Novosad David
(1975)
GHOST Team
1975 GHOST Team - - 951 - - - 951
23. Hamouz Michal
(1974)
1974 - - 948 - - - 948
23. Kouble Luboš
(1970)
1970 - 948 - - - - 948
23. WEWIORA Slawomir
(1972)
---
1972 --- 948 - - - - - 948
26. Míl Jiří
(1966)
MONDRAKER Racing team
1966 MONDRAKER Racing team - - 946 - - - 946
26. ARNOLD Zdeněk
(1973)
---
1973 --- 946 - - - - - 946
28. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 - - 945 - - - 945
28. BARTÁK Jiří
(1974)
Eurofoam
1974 Eurofoam 945 - - - - - 945
28. Kubíček Petr
(1967)
1967 - 945 - - - - 945
31. Verbeurgt Peter
(1973)
1973 - 944 - - - - 944
31. Baran Dariusz
(1975)
STS EXTREME STRZELIN BIKE REPUBLICPL
1975 STS EXTREME STRZELIN BIKE REPUBLICPL - - 944 - - - 944
31. ČAPEK Lubomír
(1974)
KUC Bikesport Usti nad Labem
1974 KUC Bikesport Usti nad Labem 944 - - - - - 944
34. Mráz Vít
(1974)
1974 - 943 - - - - 943
34. Křepelka Marek
(1974)
We Love Cycling
1974 We Love Cycling - - 943 - - - 943
36. VESELÝ Miroslav
(1968)
KL sport Most
1968 KL sport Most 942 - - - - - 942
36. Hejna Pavel
(1969)
1969 - 942 - - - - 942
38. Duchek Jiří
(1973)
KL Sport Most
1973 KL Sport Most - - 941 - - - 941
38. KOŠÍK Ivo
(1969)
zaparimecz
1969 zaparimecz 941 - - - - - 941
38. Tichý Vít
(1971)
1971 - 941 - - - - 941
41. Hůlka Ondřej
(1975)
1975 - 940 - - - - 940
41. Mrózek Marian
(1973)
TJ TZ Trinec
1973 TJ TZ Trinec - - 940 - - - 940
41. HENDRYCH Jiří
(1972)
Bike freaks Holice
1972 Bike freaks Holice 940 - - - - - 940
44. ŠAMPALÍK Karel
(1974)
RC Tatra Smichov
1974 RC Tatra Smichov 939 - - - - - 939
44. Petr Jiří
(1974)
1974 - 939 - - - - 939
46. FEIX Ivo
(1974)
Teplice
1974 Teplice 938 - - - - - 938
46. Bednář Miroslav
(1975)
ANGRY TURTLE
1975 ANGRY TURTLE - - 938 - - - 938
46. Hlavač Peter
(1974)
1974 - 938 - - - - 938
49. VODOCHODSKÝ Vladimír
(1972)
MTB HELLFISH MOST
1972 MTB HELLFISH MOST 937 - - - - - 937
49. Heczko Stanislav
(1966)
1966 - 937 - - - - 937
49. Dařbujan Petr
(1969)
1969 - - 937 - - - 937
52. Motyka Dalibor
(1974)
1974 - 936 - - - - 936
52. Spratek Radomír
(1971)
1971 - - 936 - - - 936
54. Bignell Brendan
(1971)
1971 - 935 - - - - 935
54. Popelka Petr
(1967)
Frydlant nO
1967 Frydlant nO - - 935 - - - 935
56. Marecek Martin
(1974)
1974 - 934 - - - - 934
56. Fröhlich Vlastimil
(1973)
Galaxy Cyklosvec Stevens Team
1973 Galaxy Cyklosvec Stevens Team - - 934 - - - 934
58. Stejskal Martin
(1971)
1971 - - 933 - - - 933
58. Vlach Honza
(1975)
1975 - 933 - - - - 933
60. Broda Grzegorz
(1975)
1975 - 932 - - - - 932
60. Maléř Jiří
(1975)
JM BIKE TEAM
1975 JM BIKE TEAM - - 932 - - - 932
62. Klap David
(1975)
1975 - 931 - - - - 931
62. viceník petr
(1971)
1971 - - 931 - - - 931
64. Michal Robert
(1968)
1968 - - 930 - - - 930
64. Kelbl Tomas
(1974)
1974 - 930 - - - - 930
66. Cupal Jakub
(1975)
1975 - 929 - - - - 929
66. Munzar Jiří
(1975)
Cykloklub Dalecin
1975 Cykloklub Dalecin - - 929 - - - 929
68. Hudeček Libor
(1974)
Nove Mesto na Morave
1974 Nove Mesto na Morave - - 928 - - - 928

Muži Masters III 55+

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. FULKA Jiří
(1960)
Redpoint team
1960 Redpoint team 990 - 990 - - - 1980
2. MATOUŠEK Michal
(1962)
1962 973 981 - - - - 1954
3. šnobel zdenek
(1965)
1965 - - 1000 - - - 1000
3. NESTLER Josef
(1963)
KL sport Most
1963 KL sport Most 1000 - - - - - 1000
3. Ball Matthias
(1961)
1961 - 1000 - - - - 1000
6. Čada Tomáš
(1964)
1964 - 990 - - - - 990
7. Flégl Aleš
(1963)
CTMsilviniR2sport
1963 CTMsilviniR2sport - - 981 - - - 981
7. VOJTEK Petr
(1963)
KL sport Most
1963 KL sport Most 981 - - - - - 981
9. Mynář Jiri
(1965)
1965 - 973 - - - - 973
9. Kilnar Aleš
(1963)
1963 - - 973 - - - 973
11. Hron Zdeněk
(1953)
1953 - 966 - - - - 966
11. MIFEK Tomas
(1964)
Kbely Cycling Team
1964 Kbely Cycling Team 966 - - - - - 966
13. Pekárek Jiří
(1961)
1961 - 960 - - - - 960
14. Schejbal Martin
(1964)
1964 - 955 - - - - 955

Mladší žákyně 11-12 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. JIRÁSKOVÁ Ema
(2009)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
2009 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 1000 - 990 - - - 1990
2. Kráčmarová Anna
(2009)
Apache LOKO Trutnov
2009 Apache LOKO Trutnov - 1000 966 - - - 1966
3. Mitvalská Bára
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM - 990 960 - - - 1950
4. Krátká Zuzka
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice - - 1000 - - - 1000
5. VORÁČKOVÁ Ema
(2008)
---
2008 --- 990 - - - - - 990
6. HAŠKOVÁ Kateřina
(2009)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 981 - - - - - 981
6. Holanová Anežka
(2009)
2009 - 981 - - - - 981
6. Bukovská Barbora
(2008)
DK BIKESHOP Racing Team
2008 DK BIKESHOP Racing Team - - 981 - - - 981
9. RICHTEROVA Elena
(2009)
MT kliky
2009 MT kliky 973 - - - - - 973
9. Janovská Barbora
(2008)
MORAVEC TEAM
2008 MORAVEC TEAM - - 973 - - - 973
11. DREJČKOVÁ Kateřina
(2008)
---
2008 --- 966 - - - - - 966
12. STREJCOVÁ Štěpánka
(2008)
---
2008 --- 960 - - - - - 960
13. Kupská Žaneta
(2009)
Drahansky Sport Team
2009 Drahansky Sport Team - - 955 - - - 955
14. Chudárková Veronika
(2008)
Cykloch team
2008 Cykloch team - - 951 - - - 951
15. Petrof Johana
(2008)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2008 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM - - 948 - - - 948
16. Jarošová Emílie
(2009)
Cisty sport kids racing team
2009 Cisty sport kids racing team - - 946 - - - 946
17. Kožušníková Julie
(2008)
KILPI KIDS RACING TEAM
2008 KILPI KIDS RACING TEAM - - 945 - - - 945
18. Galušková Adéla
(2008)
KOLOKROUZEK Zlin
2008 KOLOKROUZEK Zlin - - 944 - - - 944
19. Zezulková Simona
(2008)
SK Zamberk Tessuti Sport
2008 SK Zamberk Tessuti Sport - - 943 - - - 943
20. Pechanová Zita
(2008)
2008 - - 942 - - - 942

Starší žákyně 13-14 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. BEZSTAROSTI Nicol
(2006)
Bakako Nova Paka
2006 Bakako Nova Paka 990 1000 951 - - - 2941
2. STAŇOVÁ Šarlota
(2007)
Force team Jesenik
2007 Force team Jesenik 973 - 948 - - - 1921
3. Douděrová Kateřina
(2006)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2006 Jaroslav Kulhavy cycling team - - 1000 - - - 1000
3. ŠEDIVÁ Evelína
(2006)
Bicykl Team Usti nad Labem
2006 Bicykl Team Usti nad Labem 1000 - - - - - 1000
5. Dubcová Štěpánka
(2006)
Forman Cinelli
2006 Forman Cinelli - - 990 - - - 990
6. Pulkrabová Marika
(2006)
CISTY SPORT
2006 CISTY SPORT - - 981 - - - 981
6. ZEZULKOVÁ Simona
(2007)
SK ZAMBERK TEssUTI SPORT
2007 SK ZAMBERK TEssUTI SPORT 981 - - - - - 981
8. Voženílková Nikola
(2007)
HEAD pro team Opava
2007 HEAD pro team Opava - - 973 - - - 973
9. LEITERMANNOVA Ellen Elisabeth
(2006)
Leitermann Team
2006 Leitermann Team 966 - - - - - 966
9. Dingová Anna
(2006)
ADASTRA Cycling Team
2006 ADASTRA Cycling Team - - 966 - - - 966
11. ŠLAPÁKOVÁ Štěpánka
(2006)
---
2006 --- 960 - - - - - 960
11. Macolová Amálíe
(2006)
2006 - - 960 - - - 960
13. Neumanová Kristýna
(2007)
Tour Sport Trebic
2007 Tour Sport Trebic - - 955 - - - 955
13. MATÚŠOVÁ Marianna
(2007)
BAOS OSEK
2007 BAOS OSEK 955 - - - - - 955
15. KOHÚTOVÁ Pavla
(2007)
Hobyci
2007 Hobyci 951 - - - - - 951
16. TUZAROVÁ Natali
(2006)
GHOST junior team
2006 GHOST junior team - - 946 - - - 946
17. Jančíková Adéla
(2006)
SK Jiri team Ostrava
2006 SK Jiri team Ostrava - - 945 - - - 945
18. Kuncová Simona
(2006)
GHOST Junior team
2006 GHOST Junior team - - 944 - - - 944

Kadetky 15-16 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. SULZBACHEROVÁ Martina
(2005)
Pitrs bikes team
2005 Pitrs bikes team 981 - 990 - - - 1971
2. HAINZELOVÁ Lucie
(2005)
Pitrs bikes
2005 Pitrs bikes 966 - 981 - - - 1947
3. Benešová Anna
(2004)
2004 - 1000 - - - - 1000
3. Navrkalová Nikola
(2005)
Ethic Sport cycling team
2005 Ethic Sport cycling team - - 1000 - - - 1000
3. RADOVÁ Daniela
(2005)
STEVENS Cykloklub Benesov
2005 STEVENS Cykloklub Benesov 1000 - - - - - 1000
6. KVASNICKOVA Eliška
(2004)
Hnizdil team Kadan
2004 Hnizdil team Kadan 990 - - - - - 990
7. LEHNUNG Johanna
(2005)
SV Grun-Weis-Pirna
2005 SV Grun-Weis-Pirna 973 - - - - - 973
8. SIROTKOVÁ Eliška
(2005)
Krusnoman TT Litvinov
2005 Krusnoman TT Litvinov 960 - - - - - 960
9. VÁLOVÁ Diana
(2004)
---
2004 --- 955 - - - - - 955
10. VESELÁ Karina
(2005)
G7 as
2005 G7 as 951 - - - - - 951
11. HAMPEJSOVÁ Adéla
(2004)
Autoopravna Peleska
2004 Autoopravna Peleska 948 - - - - - 948
12. KUBÍNKOVÁ Klára
(2005)
BAOS OSEK
2005 BAOS OSEK 946 - - - - - 946
13. KOČÍ Barbora
(2004)
---
2004 --- 945 - - - - - 945

Juniorky 17-18 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. CHUDÁRKOVÁ Aneta
(2003)
CYKLOCH TEAM
2003 CYKLOCH TEAM 981 - 1000 - - - 1981
2. HOVORKOVÁ Aneta
(2003)
2003 990 - 981 - - - 1971
3. Fulková Šárka
(2002)
REDPOINT Team
2002 REDPOINT Team - 1000 966 - - - 1966
4. HENDRYCHOVÁ Lucie
(2003)
Bike freaks Holice
2003 Bike freaks Holice 1000 - - - - - 1000
5. Navrkalová Michaela
(2002)
Ethic Sport cycling team
2002 Ethic Sport cycling team - - 990 - - - 990
6. FUTÓ Tereza
(2002)
Sport team Hradek
2002 Sport team Hradek 973 - - - - - 973
6. Hendrychová Lucka
(2003)
BIKE FREAKS HOLICE
2003 BIKE FREAKS HOLICE - - 973 - - - 973
8. TOMSOVÁ Klára
(2003)
Bike freaks Holice
2003 Bike freaks Holice 966 - - - - - 966
9. MATÚŠOVÁ Tereza
(2003)
BAOS OSEK
2003 BAOS OSEK 960 - - - - - 960
10. FRYNTA Elizabeth Milena
(2002)
Motorsport Chuchelna
2002 Motorsport Chuchelna 955 - - - - - 955
11. FRYNTA Barbora Jana
(2002)
Motorsport Chuchelna
2002 Motorsport Chuchelna 951 - - - - - 951

Ženy Elite

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. FRIDRICHOVÁ Lenka
(1994)
Ghost Team
1994 Ghost Team 966 1000 973 - - - 2939
2. ŠTĚPÁNOVÁ Karla
(1991)
Maloja Pushbikers MTB
1991 Maloja Pushbikers MTB 1000 - 990 - - - 1990
3. PICHLÍKOVÁ Jana
(1985)
Kross BikeRanch Team
1985 Kross BikeRanch Team 990 - 981 - - - 1971
4. Czeczinkarová Jana
(1997)
Liv Mistral Cycling
1997 Liv Mistral Cycling - - 1000 - - - 1000
5. Michielsens Sara
(1984)
1984 - 990 - - - - 990
6. ČÁBELICKÁ Jitka
(1990)
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team
1990 GAPP System - KOLOFIX MTB racing team 981 - - - - - 981
7. KUBÍNOVÁ Veronika
(1997)
MS BIKE ACADEMY racing
1997 MS BIKE ACADEMY racing 973 - - - - - 973
8. Bergerová Karolina
(1992)
Carlakupkolocz
1992 Carlakupkolocz - - 966 - - - 966
9. Maťhová Andrea
(1997)
Ghost team
1997 Ghost team - - 960 - - - 960
9. PEJŠOVÁ Kristýna
(2000)
Ghost Team
2000 Ghost Team 960 - - - - - 960

Ženy Hobby 19-34 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Sehnalová Pavlína
(1994)
1994 - 1000 - - - - 1000
1. Flašarová Nikol
(1991)
BIKE HERO wwwbikeherocz
1991 BIKE HERO wwwbikeherocz - - 1000 - - - 1000
3. Otevřelová Adéla
(1989)
1989 - - 990 - - - 990
3. Hapková Kleinwächterová Kristina
(1989)
1989 - 990 - - - - 990
5. Baarová Petra
(1998)
Cyklosport Pitstop Klatovy
1998 Cyklosport Pitstop Klatovy - - 981 - - - 981
5. Hančíková Bára
(1988)
1988 - 981 - - - - 981
7. Seemann Astrid
(1989)
1989 - 973 - - - - 973

Ženy Masters I 35-44 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Pekárková Vendula
(1983)
1983 - 1000 - - - - 1000
1. Žídeková Jana
(1978)
CykloTreninkcom
1978 CykloTreninkcom - - 1000 - - - 1000
3. Schmidt Sylvia
(1981)
1981 - 990 - - - - 990
3. Giergielová Markéta
(1979)
MONDRAKER Racing team
1979 MONDRAKER Racing team - - 990 - - - 990
5. Nelen Kristien
(1978)
1978 - 981 - - - - 981
5. Hollá Kateřina
(1978)
Kilpi Racing Team
1978 Kilpi Racing Team - - 981 - - - 981

Ženy Masters II 45+

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Marunde Regina
(1968)
1968 - 1000 - - - - 1000
2. Chlíbková Daniela
(1967)
1967 - 990 - - - - 990