Men Overall

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY MIKULOV HRADEC Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Velsbike Team
1990 Superior Velsbike Team 1000 1000 981 - 1000 - 990 - 990 - - 1000 6961
2. Kaněra Michal
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team 990 981 946 966 973 - 955 1000 966 - 990 973 6873
3. Bubílek Michal
(1986)
KROSS BIKERANCH TEAM
1986 KROSS BIKERANCH TEAM 0 955 0 981 966 - 981 990 951 - 1000 981 6854
4. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 955 943 0 935 0 835 948 973 945 - 966 - 6665
5. Schejbal Josef
(1978)
Cyklo Bendl
1978 Cyklo Bendl 948 939 - 915 944 845 939 951 942 - 940 948 6612
6. Sládek Tomáš
(1988)
ČHSF
1988 ČHSF 945 938 941 940 - - 945 948 913 - 944 941 6604
7. Vlček Sebastian
(1994)
MONDRAKER Racing team
1994 MONDRAKER Racing team 908 944 942 0 945 - 944 955 944 - - - 6582
8. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team 927 929 929 936 940 - 931 940 931 - 943 942 6563
8. Sulzbacher Petr
(1975)
Pítrs bikes team
1975 Pítrs bikes team 940 927 924 923 - 818 - 939 941 - 941 951 6563
10. Válek Václav
(1980)
1980 925 912 927 0 - - 937 936 938 - 938 937 6538
11. Klusák Radim
(2000)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
2000 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 937 930 920 916 928 - 938 937 935 - - - 6525
12. Zárybnický Jiří
(1976)
Prima Cup
1976 Prima Cup 922 933 923 927 924 796 924 935 934 - 0 943 6520
13. Klusák Rostislav
(1976)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
1976 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 915 922 908 914 913 - 911 920 917 - - - 6412
14. Kopecký Petr
(1975)
Nevix team Kadaň
1975 Nevix team Kadaň 918 911 - 909 912 - 916 911 915 - - - 6392
15. Frencl Martin
(1990)
MONDRAKER Racing team
1990 MONDRAKER Racing team 893 892 878 902 923 - 888 908 914 - 909 934 6383
16. Míl Jiří
(1966)
MONDRAKER Racing team
1966 MONDRAKER Racing team 864 885 851 - - - 901 0 885 - 875 916 6177
17. Fulka Jiří
(1960)
REDPOINT Team
1960 REDPOINT Team 883 891 - - - 768 873 843 886 - - 900 6044
18. Kruchňa Tomáš
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 869 719 886 - - 779 - - 888 - 873 918 5932
19. Tesař Jakub
(2003)
Force Fojtík Wilier team
2003 Force Fojtík Wilier team 774 779 773 712 - 811 811 835 835 - 920 - 5765
20. Koblasa Jiří
(1965)
Carla.kupkolo.cz
1965 Carla.kupkolo.cz 759 713 869 - - 773 - 778 891 - - 920 5703
21. Dřevojánek Jan
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 796 775 786 - - - 784 - 793 - 933 805 5672
22. Sedlář Jakub
(1984)
NOVATOP Bike Team
1984 NOVATOP Bike Team 936 935 - - 939 - 940 966 943 - - - 5659
23. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 942 937 939 942 - - 943 - 936 - - - 5639
24. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 772 752 738 - 800 0 788 793 770 - 932 778 5633
25. Kříž Martin
(1973)
UNITOP ČR
1973 UNITOP ČR 766 726 906 - - 780 - - 782 - 910 745 5615
26. Veselý Pavel
(1972)
G7, a.s.
1972 G7, a.s. 773 736 763 773 - 790 - 791 784 - 908 776 5595
27. Fus Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team 931 913 - - 931 - 932 918 - - - 940 5565
28. Zezulka Aleš
(2006)
SK Žamberk TESSUTI SPORT
2006 SK Žamberk TESSUTI SPORT 745 737 - 688 774 777 733 790 779 - 917 775 5557
29. Štolfa Štěpán
(1998)
UNITOP ČR
1998 UNITOP ČR 0 932 931 - 937 826 - 943 946 - - - 5515
30. Lhoták Václav
(2004)
VELOCOACHCZ TEAM
2004 VELOCOACHCZ TEAM 784 756 769 768 - 776 630 - - - 884 772 5509
31. Klofanda Martin
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 901 - 900 908 926 - - 910 912 - - - 5457
32. Slavíček Marek
(1990)
KROSS BIKERANCH TEAM
1990 KROSS BIKERANCH TEAM 904 907 - 907 916 - - 905 909 - - - 5448
33. Hendrych Jiří
(1972)
Bike Freaks Holice
1972 Bike Freaks Holice 756 669 - - 781 778 723 752 767 - 839 - 5396
34. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 752 744 751 681 - 769 731 776 - - 872 - 5395
35. Smola Luboš
(1990)
Myškastavby.cz
1990 Myškastavby.cz 754 660 689 728 777 761 689 743 756 - 842 722 5361
36. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 898 903 889 888 - - - 874 0 - 899 0 5351
37. Vtípil Radek
(1983)
GHOST team
1983 GHOST team 767 653 714 0 - - 718 775 734 - 868 774 5350
38. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 768 707 - - 786 785 678 772 0 - 845 - 5341
39. Vítů Josef
(1995)
UNITOP ČR
1995 UNITOP ČR 919 908 919 - - 789 - - 805 - 922 - 5262
40. TONDR Martin
(1972)
Bike Freaks Holice
1972 Bike Freaks Holice 755 675 721 716 - 759 722 755 765 - - 747 5224
41. Nechuta Marek
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 706 721 736 - 755 736 745 703 755 - 721 728 5176
42. Bělecký Petr
(1985)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1985 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 736 755 745 696 - 700 - 736 728 - 710 755 5165
43. Roček Martin
(1970)
Bike Freaks Holice
1970 Bike Freaks Holice 744 667 692 - - - 685 763 762 - 836 - 5149
44. Hainzel Tomáš
(1976)
Pítrs bikes team
1976 Pítrs bikes team 757 670 696 736 - - 716 795 769 - - - 5139
45. Holeček Pavel
(1961)
SAZU.cz
1961 SAZU.cz 740 626 585 678 - - - 667 737 - 794 889 5131
46. Buršík David
(1996)
1996 748 654 709 732 - 694 - 724 758 - - 760 5125
47. Novák Vojtěch
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 700 736 706 666 - 728 721 - 736 - 701 721 5049
48. Vyhnánek Martin
(1994)
KAVALIERGLASS, a.s.
1994 KAVALIERGLASS, a.s. 746 640 652 629 - 0 647 703 743 - 838 707 5036
49. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 699 745 701 89 736 699 150 710 721 - 699 710 5022
50. Frencl Ctibor
(1957)
Pítrs bikes team
1957 Pítrs bikes team 735 617 532 670 763 - 557 654 721 - 767 660 4970
51. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavý cycling team
2007 Jaroslav Kulhavý cycling team 701 694 703 676 745 - 710 693 698 - 697 715 4969
52. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 694 715 698 - 728 - 701 697 710 - 694 706 4955
53. Vostrovský Lukáš
(1994)
iPrima Cup
1994 iPrima Cup 860 688 - - - - - 766 781 - 896 928 4919
54. Kraus Lukáš
(2003)
Carla.kupkolo.cz
2003 Carla.kupkolo.cz - 796 818 818 - - - 818 826 - - 835 4911
55. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 696 706 693 660 - 710 699 699 701 - - - 4904
56. Sulzbacher Vojtěch
(2010)
Pítrs bikes team
2010 Pítrs bikes team 697 697 690 87 - 689 - 684 697 - 681 703 4857
57. Kedršt Petr
(1985)
KEDA TEAM Kolín
1985 KEDA TEAM Kolín 743 638 639 622 - 757 - - 740 - - 709 4848
58. Sviták Pavel
(1991)
KC Kutná Hora
1991 KC Kutná Hora 0 - 712 864 782 - - 738 883 - 859 - 4838
59. Šalanda Adam
(2010)
Patry Cycling Team Třešť
2010 Patry Cycling Team Třešť 689 688 688 88 - 695 123 689 691 - - 691 4831
60. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team 698 728 - 600 - 693 706 677 703 - - - 4805
61. Jobánek Jan
(1983)
Superior Velsbike Team
1983 Superior Velsbike Team - - 955 973 960 - 960 - - - 951 - 4799
62. Vlas Jakub
(2003)
MS BIKE ACADEMY RACING
2003 MS BIKE ACADEMY RACING 826 780 - 790 - - 783 805 791 - - - 4775
63. Martin Jan
(1980)
KAH Sport Vrchlabí
1980 KAH Sport Vrchlabí 951 - - - 946 - - 945 948 - 946 - 4736
64. Šorf Pavel
(1999)
Bike Freaks Holice
1999 Bike Freaks Holice 960 919 - 946 943 - 941 - 0 - - - 4709
65. Pokorný Šimon
(2010)
Bike 8144
2010 Bike 8144 679 665 655 81 - 686 110 676 685 - 658 - 4704
66. Lhotka Michal
(2007)
Říčany
2007 Říčany 676 659 643 439 - 669 696 643 668 - 584 656 4667
67. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team 932 0 - 880 0 - 936 922 940 - - - 4610
68. Nestler Josef
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most 897 909 - - - - 922 925 920 - - - 4573
69. Hnyk Pavel
(1982)
1982 - - 897 904 918 - - 916 918 - - - 4553
70. Vymětalík Jaroslav
(1991)
CYKLOPROFI
1991 CYKLOPROFI 903 924 - 903 - - 912 888 - - - - 4530
71. Švandrlík František
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 924 - 925 - 805 - - - 919 - - 939 4512
72. Strakoš Jan
(1983)
BEKO Bike Team
1983 BEKO Bike Team 907 897 910 891 - - - - 903 - - - 4508
73. Malý David
(1996)
1996 747 647 677 727 - 0 - - - - 858 723 4379
74. Jakeš Jiří
(1977)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1977 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 874 886 879 - - - 852 - - - 851 - 4342
75. Kozák Petr
(1973)
1973 873 882 831 - - - - 790 - - - 926 4302
76. Kristejn Lukáš
(1989)
ČHSF
1989 ČHSF 900 755 904 - - 765 - - - - 916 - 4240
77. Dušek Michal
(1992)
GHOST team
1992 GHOST team - 921 788 - - 787 - 913 732 - - - 4141
78. Novotný Michal
(1972)
1972 738 622 - - - - 586 - 728 - 784 679 4137
79. Široký Michal
(1979)
Prestige cycling team
1979 Prestige cycling team 879 690 864 - 0 771 - - - - - 923 4127
80. Rous Josef
(1978)
UNIKOVO MTB TEAM
1978 UNIKOVO MTB TEAM 693 700 700 - - - - 695 - - 686 649 4123
81. Šalanda Vít
(1977)
Patry Cycling Team Třešť
1977 Patry Cycling Team Třešť 688 683 683 - - 685 - 0 683 - - 689 4111
82. Kristejn David
(1980)
ČHSF
1980 ČHSF 889 703 860 - - 760 - - - - 889 - 4101
83. Svoboda Marian
(1976)
UNIKOVO MTB TEAM
1976 UNIKOVO MTB TEAM - 676 681 - - - - 686 681 - 657 667 4048
84. Rubač Michal
(1993)
Redfrog Bikeinvest
1993 Redfrog Bikeinvest - 763 0 - - - 768 - 787 - 924 787 4029
85. Vedral Max
(2008)
ČED Bike Team
2008 ČED Bike Team 677 689 680 592 - - - - 688 - - 696 4022
86. Alina Hugo
(1980)
Adastra Cycling Team
1980 Adastra Cycling Team 687 681 - 576 - 684 - 673 684 - - - 3985
87. Foltýn Marek
(2006)
BAKAKO Nová Paka
2006 BAKAKO Nová Paka 805 785 - 728 - - - 782 818 - - - 3918
88. Čermák Jan
(1978)
S - Sport Hronov
1978 S - Sport Hronov 762 717 - - - 721 - - 780 - - 912 3892
89. Viktora Jan
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 765 753 783 - - 775 - - 788 - - - 3864
90. Damek Milan
(1992)
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
1992 DECATHLON CYCLING CZECH TEAM 973 951 - - 0 - - - - - 973 945 3842
91. Foltin Jakub
(2004)
KL Sport Most
2004 KL Sport Most 771 712 - 764 - - - 787 783 - - - 3817
92. Šimek Jakub
(2001)
Kross Bike Ranch team
2001 Kross Bike Ranch team 981 946 - 938 942 - - - - - - - 3807
93. Gonda Pavel
(1981)
Future Cycling Northwave
1981 Future Cycling Northwave 944 - 945 948 0 - - - - - - 960 3797
94. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM 946 - - 0 - - - - 937 - 955 955 3793
95. Slavík Radek
(1979)
Vrchlabí
1979 Vrchlabí 863 - 683 - - - - 746 751 - - 741 3784
96. Zelenka David
(1984)
Z Kroměříže
1984 Z Kroměříže - 918 - - - - 918 - 927 - 937 - 3700
97. Lecnar Jaromír
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team 928 - - 906 - - - 921 - - - 933 3688
98. Kašný Tomáš
(1987)
NAPOHODU! bike team Píšť
1987 NAPOHODU! bike team Píšť 934 - - - 835 - 935 - - - - 944 3648
99. Kordík Tomáš
(1986)
1986 912 893 - 897 - - - - - - - 903 3605
100. Bernard Karel
(1967)
INS Atelier Náchod
1967 INS Atelier Náchod 890 896 - - 911 - - 899 - - - - 3596
101. Šaroun Libor
(1973)
UNITOP ČR
1973 UNITOP ČR - 745 764 - - 706 - - - - 623 736 3574
102. Pistovčák Roman
(1970)
LOKO Břeclav
1970 LOKO Břeclav 871 - 859 - - - - - - - 898 915 3543
103. Houdek Marek
(1967)
Six Monkeys
1967 Six Monkeys 881 - 875 881 - - - 886 - - - - 3523
104. Šupich Martin
(1977)
Pítrs bikes team
1977 Pítrs bikes team - 889 - 870 893 - - 864 - - - - 3516
105. Švorc Jiří
(1973)
BIG SHOCK TEAM
1973 BIG SHOCK TEAM - - 868 879 - - - 877 890 - - - 3514
106. Celerin Ivan
(1963)
1963 888 - 870 877 - - - 868 - - - - 3503
107. Ulvr Adam
(2007)
Carla.kupkolo.cz
2007 Carla.kupkolo.cz - 698 - - - 698 - 690 696 - - 692 3474
108. Liška Petr
(1991)
1991 872 620 567 - - - - - 726 - - 649 3434
109. Kadleček Miroslav
(1963)
1963 868 - 835 850 - - - - 880 - - - 3433
110. Rytíř Martin
(1979)
AD cyklo
1979 AD cyklo 933 773 - 784 - - 933 0 - - - - 3423
111. Stiblík Marek
(2008)
2008 686 680 664 - - - - - 690 - - 699 3419
112. Menšík Jan
(1977)
FORCE FOJTÍK WILIER TEAM
1977 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM - 722 - - - - - 893 901 - 901 - 3417
113. Trungel Tomas
(1986)
1986 891 884 862 - - - - 777 - - - - 3414
114. Březina Denis
(2005)
GHOST Junior team
2005 GHOST Junior team - 677 682 - - 683 - - 680 - 661 - 3383
114. Štěpaník Bedřich
(1973)
Force Fojtík Wilier Team
1973 Force Fojtík Wilier Team 886 715 - - - - 891 - - - 891 - 3383
116. Flégl Aleš
(1963)
CASIA EXCALIBER
1963 CASIA EXCALIBER 877 887 0 - - - - 837 760 - - - 3361
117. Chvojka Petr
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team - 668 650 - - - - - 672 - 626 668 3284
118. Chovanec Tomáš
(2004)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
2004 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 835 - 811 - - - 793 - 796 - - - 3235
119. Janoušek Martin
(1969)
GHOST team
1969 GHOST team - - 556 561 710 675 - - 729 - - - 3231
120. Hašek Dominik
(1965)
#Prima CUP #39
1965 #Prima CUP #39 - 614 618 - - 673 - - 722 - 603 - 3230
121. Morávek Roman
(2002)
Velocoach team
2002 Velocoach team - 784 800 - - - - 826 - - - 818 3228
122. KIndl Lukáš
(1990)
Cycology BikeCulture
1990 Cycology BikeCulture 811 - 805 - - - - - 800 - - 793 3209
123. Melichar Pavel
(1997)
MSK Motorsport
1997 MSK Motorsport 787 748 772 - - - - 894 - - - - 3201
124. Rubač Tomáš
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA - 710 775 - - - - - 786 - 925 - 3196
125. Černý Martin
(1962)
Bike Brdy Team
1962 Bike Brdy Team - 676 706 0 - - - - - - 865 908 3155
126. KUBIŠTA Martin
(2003)
ENJOY RIDING TEAM
2003 ENJOY RIDING TEAM 789 766 - 777 - - 775 - 0 - - - 3107
127. Smolen Karel
(2003)
Cyklo Team Kolárna
2003 Cyklo Team Kolárna 782 746 - 786 - - - - - - - 782 3096
128. Mácha Jiří
(1969)
GHOST team
1969 GHOST team - - 726 - - - - - 763 - 844 748 3081
129. Peterka Jiří
(1974)
1974 862 673 830 715 - - - - - - - - 3080
130. Sluka Šimon
(2005)
Future Cycling Northwave
2005 Future Cycling Northwave - - - - 779 766 - 762 - - - 754 3061
131. Michl Daniel
(2004)
MONDRAKER Racing team
2004 MONDRAKER Racing team 781 721 774 0 - - - - - - - 780 3056
132. ŽUREK JAKUB
(2003)
BIKE PRO RACING
2003 BIKE PRO RACING - 743 - 766 - - 744 - 778 - - - 3031
133. Roubicek Lukas
(1981)
Eleven Mitas Black ET
1981 Eleven Mitas Black ET - - 590 875 - - - - 776 - - 784 3025
134. Makovský Matyáš
(2003)
VELOCOACHCZ
2003 VELOCOACHCZ - 695 0 - 793 - - - 766 - - 768 3022
134. Dvořák Otakar
(1962)
TRANS - Brody
1962 TRANS - Brody 764 - 739 - - - - - 750 - - 769 3022
136. Višňovský Tomáš
(1993)
Česká spořitelna-Accolade cycling team
1993 Česká spořitelna-Accolade cycling team - - 990 - 981 - - - - - - 990 2961
137. Šnajdar Roman
(1969)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1969 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 736 621 0 - - - 825 - - - 776 - 2958
138. Strož Jan
(1989)
D2mont Merida Cycling Team
1989 D2mont Merida Cycling Team - 948 973 - - - - - 1000 - - - 2921
139. Skála Jaromír
(1998)
ROUVY Specialized Cycling Team
1998 ROUVY Specialized Cycling Team - - 966 990 - - - - 960 - - - 2916
140. ZEZULKA Petr
(1978)
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT - - - - - - - 705 730 - 772 690 2897
141. Chytil Tomáš
(1995)
Six Monkeys
1995 Six Monkeys - - 635 - - - - 725 - - 820 708 2888
142. Mikulecký Pavel
(1991)
Cycli.cz Team
1991 Cycli.cz Team - 0 735 - - - - 701 - - 693 733 2862
143. Pešek Vladimír
(2003)
2003 750 668 687 - - 756 - - - - - - 2861
144. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike Centrum Radotín
1991 Ski a Bike Centrum Radotín 939 - 928 0 - - - 944 - - - - 2811
145. Pitel Lukáš
(1983)
BIG SHOCK TEAM
1983 BIG SHOCK TEAM - - 935 944 - - - - 930 - - - 2809
146. Bouda Tomáš
(1990)
KROSS BIKERANCH TEAM
1990 KROSS BIKERANCH TEAM 929 0 933 0 941 - - 0 0 - - - 2803
147. FAJT Milan
(1977)
Eurofoam
1977 Eurofoam - - - 937 932 - - 932 0 - - - 2801
148. Havel Josef
(1982)
STATIKA J.S.K.K.
1982 STATIKA J.S.K.K. - 936 - - 933 - - 917 - - - - 2786
148. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM 923 931 - - - - - - 932 - - - 2786
150. Chvojka Filip
(2007)
GHOST team
2007 GHOST team - 696 691 - - - - - 693 - 691 - 2771
151. TOMAŠOV Filip
(1996)
DS Brno SKR
1996 DS Brno SKR - - - 925 0 - 934 - 910 - - - 2769
152. Barteska Samuel
(1998)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1998 Bikeaction - Rocky Mountain Team 926 0 - 914 - - 926 - - - - - 2766
153. Kučera Tomáš
(1977)
ČHSF
1977 ČHSF 917 916 0 - - - - - 926 - - - 2759
154. Papoušek Adam
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice - 693 - - - 692 - - - - 676 694 2755
155. DRNEC Martin
(1976)
COS Brno
1976 COS Brno - - - 894 919 - - - 922 - - - 2735
156. Kalaš Jan
(1980)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1980 Bikeaction - Rocky Mountain Team - 910 909 - - - - 897 - - - - 2716
157. MAREK Marcel
(1986)
Superior riders
1986 Superior riders - - - 874 920 - 914 - - - - - 2708
157. Trnka Dominik
(1989)
ENDEKA BASSTA team
1989 ENDEKA BASSTA team - 940 826 - - - - - - - 942 - 2708
159. Veselý Radek
(2002)
MS BIKE ACADEMY RACING
2002 MS BIKE ACADEMY RACING 895 0 - 0 - - - - 905 - 894 - 2694
160. Fojtík Ondřej
(1977)
Force Fojtík Wilier team
1977 Force Fojtík Wilier team 941 800 - - - - - - - - 948 - 2689
161. Nešpor Patrik
(1986)
IN-LIFE cycling team
1986 IN-LIFE cycling team - 905 888 - - - - - - - 895 - 2688
162. Řezníček Radovan
(1978)
Speedservis
1978 Speedservis 741 633 612 - - - - 700 - - - - 2686
163. Hrdlička Jakub
(1996)
1996 678 679 - - - - - - - - 638 688 2683
164. Vedral Miloš
(1958)
BikePart.cz
1958 BikePart.cz - - 656 538 - - - - 720 - 764 - 2678
165. Vigner Luděk
(1981)
Trek
1981 Trek - - 881 886 - - - - - - - 898 2665
166. MATĚJŮ Jan
(1982)
TJ Banik Mezibori
1982 TJ Banik Mezibori - - - 901 929 - - 800 - - - - 2630
167. Rajdl Miloš
(1985)
1985 878 - - 853 - - - - 894 - - - 2625
168. Pinkava Petr
(1977)
silvini R2 sport
1977 silvini R2 sport 913 - - - - 793 - 903 - - - - 2609
169. Hubáček Libor
(1962)
1962 876 - 865 - - - - 861 - - - - 2602
170. Brych Tomáš
(1977)
We Love Cycling
1977 We Love Cycling 859 - 849 - - - - - 892 - - - 2600
171. Hájek Tomáš
(1974)
MTBO Racing team Hradec Králové
1974 MTBO Racing team Hradec Králové - - - - - 783 - 870 - - - 929 2582
172. Gabriel Aleš
(1965)
Týniště n.Orl.
1965 Týniště n.Orl. - - - - - 774 - 866 - - - 921 2561
173. Klasna Michal
(1981)
1981 - - 898 890 - 772 - - - - - - 2560
174. Prokop Michal
(1978)
BIG SHOCK TEAM
1978 BIG SHOCK TEAM - - 883 896 0 - - 773 - - - - 2552
175. Luxemburk Jaroslav
(1971)
Bubenečáci
1971 Bubenečáci - 888 852 - - - - 803 - - - - 2543
176. Hvolka Petr
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 894 741 905 - - - - - - - - - 2540
177. Matějka Petr
(1989)
DTJ Hrachoviště
1989 DTJ Hrachoviště 866 - - - - - - 768 - - - 897 2531
178. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM - 826 845 - - - - 845 - - - - 2516
179. Padysak Jan
(1982)
1982 - - 844 867 - 770 - - - - - - 2481
180. Petrnoušek Dominik
(1999)
Cykloprofi Goldfren
1999 Cykloprofi Goldfren - 730 - - - - - 0 785 - - 938 2453
181. Kožuch Michal
(1980)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1980 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - 692 - - - - 900 - - - 860 - 2452
182. Zlámal Tomáš
(1979)
Nutrend
1979 Nutrend - 747 - - - - - - - - 919 781 2447
183. Tříska Lukáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team - 708 854 876 - - - - - - - - 2438
184. Richter Zbyněk
(1991)
GHOST team
1991 GHOST team - - 770 - - - - - 733 - 923 - 2426
185. Jandáček Jakub
(1997)
wikov MGI
1997 wikov MGI 892 694 - - - - - 831 - - - - 2417
186. Pavlas Sebastian
(2005)
Elitavers - Sportovní akademie Jihlava
2005 Elitavers - Sportovní akademie Jihlava - - 743 - - - - - - - 879 763 2385
187. Vokál Petr
(1990)
Police ČR, ÚO Kolín
1990 Police ČR, ÚO Kolín - - 725 - - - - - 757 - 880 - 2362
188. Petr Michal
(2004)
INS Atelier Náchod
2004 INS Atelier Náchod 788 727 - - 818 - - - - - - - 2333
189. Panoch Václav
(1969)
Biketeam TJ Zlaté Hory
1969 Biketeam TJ Zlaté Hory - 705 - - - - - - - - 874 750 2329
190. Hojda David
(1989)
Police ČR, ÚO Kolín
1989 Police ČR, ÚO Kolín - - 723 - - - - - 752 - 832 - 2307
191. Švaňhal Patrik
(1991)
Force Fojtík Wilier Team
1991 Force Fojtík Wilier Team - 751 646 - - - - - - - 892 - 2289
192. Krejčí Milan
(1977)
TRI Club Česká Lípa
1977 TRI Club Česká Lípa - - - - - 762 - - 759 - - 766 2287
193. Koukol Tomáš
(1978)
Kolárna Team Olomouc
1978 Kolárna Team Olomouc - 656 - - - - - - - - 867 758 2281
194. Najemnik Martin
(1980)
Velocentrum
1980 Velocentrum - - 736 - - - - 765 - - - 771 2272
195. VODOCHODSKÝ Vladimír
(1972)
MTB HELLFISH MOST
1972 MTB HELLFISH MOST - - - 694 - - - 684 882 - - - 2260
196. Maléř Jiří
(1975)
1975 - 657 - - - - 706 - - - - 892 2255
197. Havlas David
(1990)
Přelouč
1990 Přelouč - - - - - 681 - - 742 - 829 - 2252
198. JACKULÁK Jakub
(1987)
GHOST Team
1987 GHOST Team - - - - - - - 706 - - 824 710 2240
199. Třebický Petr
(1977)
ACTIVE TOUR STAMIMAX TEAM
1977 ACTIVE TOUR STAMIMAX TEAM - - 711 743 - - - - 771 - - - 2225
200. Machálek Adam
(2002)
2002 753 701 - - - - - - - - - 755 2209
201. Brumlík Marek
(1979)
Cykloklub Jičín
1979 Cykloklub Jičín - - 697 - - - - 754 755 - - - 2206
202. SÁZEL PATRIK
(1993)
Cyklo Team Kolárna
1993 Cyklo Team Kolárna 775 634 - - - - - 788 - - - - 2197
203. Šulc Filip
(1981)
Specialized Fatboy
1981 Specialized Fatboy - 643 - - - 0 - - 738 - 801 - 2182
204. Bernard Arnošt
(1961)
Kola Šír Bělohrad
1961 Kola Šír Bělohrad - 616 - - - - - 652 - - - 884 2152
205. Kašpar Jan
(1971)
Kross Bikeranch team
1971 Kross Bikeranch team - - 661 - - - - - 747 - - 731 2139
206. Blažek Aleš
(2007)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2007 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 703 - 715 - - 715 - - - - - - 2133
207. Kružik Petr
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team - 683 682 735 - - - - - - - - 2100
208. Grošek Matěj
(2008)
Open Cycling Academy
2008 Open Cycling Academy - 703 696 - - - - - - - 690 - 2089
209. Zaňka Jakub
(2008)
2008 691 - 689 - - - - - - - - 701 2081
210. Maršálek Adam
(2006)
GHOST Junior team
2006 GHOST Junior team - 687 694 - - 688 - - - - - - 2069
211. Janů Tomáš
(2009)
Bike puzzle team
2009 Bike puzzle team - - 686 - 0 - - - 695 - 680 - 2061
212. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team - 685 676 - - - - - - - - 678 2039
212. Havlík Jan
(1982)
Author team Stupno
1982 Author team Stupno 682 675 - - - - - - 682 - - - 2039
214. Čákora Miroslav
(1972)
1972 - 631 - 680 - - - - 727 - - - 2038
215. Suchánek Adrian
(2010)
S-sport Hronov
2010 S-sport Hronov - - - - 0 687 - 675 - - - 673 2035
216. Maxián Jan
(1983)
We Love Cycling
1983 We Love Cycling 769 - 638 - - - - - - - 624 - 2031
217. Kunc Marek
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team - 671 667 - - - - - - - - 687 2025
218. Mazal Vojtěch
(2010)
Drahanský sport team
2010 Drahanský sport team - 686 - - - 0 - - - - 651 672 2009
219. Čapka Miroslav
(1990)
1990 - - 610 - - - - - - - 670 712 1992
220. Rauchfuss Marek
(1990)
Česká spořitelna- Accolade cycling
1990 Česká spořitelna- Accolade cycling - - - - 990 - 1000 - 0 - - - 1990
221. Hanuš Marek
(1985)
GHOST team
1985 GHOST team - 662 658 - - - - - - - - 665 1985
222. Paar Igor
(1973)
Rychlíci
1973 Rychlíci 680 663 - - - - - - - - 619 - 1962
223. Ulman Matouš
(1984)
Česká spořitelna-Accolade cycling team
1984 Česká spořitelna-Accolade cycling team - - 1000 - - - - - 955 - - - 1955
224. Průdek Matěj
(1997)
Multicraft MTB team
1997 Multicraft MTB team - - - - - - 966 - 981 - - - 1947
225. Buksa Dominik
(1990)
Canyon Northwave team
1990 Canyon Northwave team - 973 - 0 - - 973 - - - - - 1946
226. Řehák Vít
(1994)
KOA
1994 KOA 0 - - 945 - - - 981 - - - - 1926
227. Pilčík Adam
(1984)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1984 Bikeaction - Rocky Mountain Team 966 0 - - - - 929 - 0 - - - 1895
228. Hník Jakub
(2001)
D2mont Merida Cycling Team
2001 D2mont Merida Cycling Team - 942 944 - - - - - - - - - 1886
229. Neradil Vojtěch
(2001)
PSG Cyklosport Chropyně
2001 PSG Cyklosport Chropyně - - - - - - 946 - 939 - - - 1885
230. Kozák Matouš
(1998)
Rohozec Amulet Team
1998 Rohozec Amulet Team - - 943 939 - - - - - - - - 1882
231. Tatíček Petr
(1985)
Ski a Bike Centrum Radotín team
1985 Ski a Bike Centrum Radotín team - - 940 941 - - - 0 - - - - 1881
232. Vinklárek František
(2001)
4EVER CYKLO BULIS
2001 4EVER CYKLO BULIS 943 - - - - - - - - - 926 - 1869
233. Kalita Tomáš
(1988)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1988 HEAD PRO TEAM OPAVA - 926 - - - - 942 - - - - - 1868
234. Toman Petr
(1997)
Velosport Domažlice
1997 Velosport Domažlice - - 937 929 - - - - - - - - 1866
235. Mileret Milan
(2001)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2001 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - 930 928 - - - - - - - - 1858
235. Hodyl Kamil
(1990)
Bike Center Atak Sport Świdnica
1990 Bike Center Atak Sport Świdnica 930 928 - - - - - - - - - - 1858
237. Kučera Vladimír
(1973)
PSG Cyklosport Chropyně
1973 PSG Cyklosport Chropyně - - - - - - 928 - 928 - - - 1856
238. Němec Lubos
(1976)
Vokolek cycling team
1976 Vokolek cycling team - - 917 - - - - 938 - - - - 1855
238. Jirásek Pavel
(1992)
Pítrs bikes team
1992 Pítrs bikes team 920 - - - - - - - - - - 935 1855
240. Rydval Filip
(1996)
D2mont Merida Cycling Team
1996 D2mont Merida Cycling Team - 960 892 - - - - - - - - - 1852
241. Houška Matěj
(1995)
Nikl cycling
1995 Nikl cycling - - 913 - - - - 931 - - - - 1844
242. Němeček Aleš
(1991)
PROMPT 2 Servis
1991 PROMPT 2 Servis - - 916 - - - - - 924 - - - 1840
242. EGERMAIER Daniel
(1984)
MS BIKE ACADEMY RACING
1984 MS BIKE ACADEMY RACING - - - 917 - - - - 923 - - - 1840
244. Kechrt Tomáš
(1981)
PRIME sport expert
1981 PRIME sport expert 911 0 - - - - - 927 - - - - 1838
245. Vaníček Vojtěch
(1985)
BAKAKO Nová Paka
1985 BAKAKO Nová Paka 916 - - 918 - - - - - - - - 1834
245. KOLESÁR Roman
(1988)
Bakako Nová Paka
1988 Bakako Nová Paka - - - 905 - - - 929 - - - - 1834
247. Šolc Radek
(1985)
Cyklotrenink.com
1985 Cyklotrenink.com 906 - - - - - - - 925 - - - 1831
248. Tydlitát Vojtěch
(2000)
TJ Kovo Praha
2000 TJ Kovo Praha - - 914 - 907 - - 0 - - - - 1821
249. Koten Adam
(1981)
MST Jihlava
1981 MST Jihlava 910 - - - - - - - 908 - - - 1818
250. Sobek Ondřej
(1987)
MONDRAKER Racing team
1987 MONDRAKER Racing team 909 - 907 - - - - - - - - - 1816
251. LUKŠÍK Josef
(1974)
RAPID PLZEŇ
1974 RAPID PLZEŇ - - - - - - - 909 906 - - - 1815
252. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM 0 901 - - - - - - - - 912 - 1813
253. Kozák Stanislav
(1972)
HZS Litoměřice
1972 HZS Litoměřice - - - - - - - - - - 900 911 1811
254. Fojt Petr
(1987)
R2 Ride Your Race
1987 R2 Ride Your Race - 900 - - 909 - - - - - - - 1809
255. NOUZÁK Miloš
(1977)
CYCOLOGY SHOP
1977 CYCOLOGY SHOP - - - 883 925 - - - - - - - 1808
256. Strupek Matyáš
(1997)
Biketeam TJ Zlaté Hory
1997 Biketeam TJ Zlaté Hory - - - - - - - - - - 960 845 1805
257. Přibil Tomáš
(1974)
Hladovakola Litvínov
1974 Hladovakola Litvínov 902 - - 900 - - - - - - - - 1802
257. Hamouz Michal
(1974)
1974 - - 891 - - - - - - - 911 - 1802
259. Rozmahel Vojtěch
(1996)
1996 - 894 - - - - - - - - - 907 1801
260. Pirzkall Marek
(1991)
Specialized Europe B. V.
1991 Specialized Europe B. V. - - 885 911 - - - - - - - - 1796
261. JIRÁSEK Pája
(1992)
Pítrs bikes team
1992 Pítrs bikes team - - - 892 - - - 902 - - - - 1794
262. ASKA Vaclav
(1986)
Team Duratec
1986 Team Duratec - - - 868 922 - - - - - - - 1790
263. Vevera Jakub
(1979)
Cyklovendelíni
1979 Cyklovendelíni - 904 - - - - - 885 - - - - 1789
264. AUST Martin
(1973)
1973 - - - 889 - - - 898 - - - - 1787
265. Hrtoň Aleš
(1967)
ENDEKA BASSTA team
1967 ENDEKA BASSTA team 884 898 - - - - - 0 - - - - 1782
266. Pavlas Jakub
(1987)
BIKESTRIKE.COM
1987 BIKESTRIKE.COM 887 890 - - - - - - - - - - 1777
267. GÖTZ Daniel
(1995)
radynebike.cz
1995 radynebike.cz - - - - - - - 836 933 - - - 1769
267. COUFAL Tomáš
(2001)
HSK CYCLING
2001 HSK CYCLING - - - - - - - 943 - - - 826 1769
269. Kuban Michal
(1985)
MONDRAKER Racing team
1985 MONDRAKER Racing team - - 871 893 - - - - - - - - 1764
269. PACLT Tomáš
(1983)
N.A.C.O. Liberec
1983 N.A.C.O. Liberec - - - - - - - 862 902 - - - 1764
271. Tekula Hynek
(1999)
DK BIKESHOP Racing Team A
1999 DK BIKESHOP Racing Team A - - - - - - 818 - - - 945 - 1763
272. Juklíček Jan
(1980)
1980 - - 855 - - - - - - - - 905 1760
273. Toman Petr
(1997)
Velosport Domažlice
1997 Velosport Domažlice 938 818 - - - - - - - - - - 1756
274. Möstl David
(1988)
MTB Kladno
1988 MTB Kladno - - 882 872 - - - - - - - - 1754
275. HROMÁDKO Jakub
(1988)
Bakako Nová Paka
1988 Bakako Nová Paka - - - 869 - - - 882 - - - - 1751
276. STRÁNSKÝ Petr
(1978)
TJ Kafky
1978 TJ Kafky - - - - - - - 829 - - 921 - 1750
277. Tichý Vít
(1971)
Ultramega OK
1971 Ultramega OK - - - - 875 - - 872 - - - - 1747
278. Petr Jiří
(1974)
INS ATELIER NÁCHOD
1974 INS ATELIER NÁCHOD - - - - 890 - - 849 - - - - 1739
278. LOVECKÝ Jakub
(1987)
Dejwyho horský běh
1987 Dejwyho horský běh - - - - - - - 857 - - 882 - 1739
278. Bitnar Matěj
(1988)
Sportovní klub hasičů KH kraje
1988 Sportovní klub hasičů KH kraje - - - - 901 - - 838 - - - - 1739
281. Sedliský Petr
(1967)
Brutal 3nek tým
1967 Brutal 3nek tým - - - - - - - - - - 834 902 1736
282. Fröhlich Vlastimil
(1973)
Open Cycling Academy
1973 Open Cycling Academy - 880 853 - - - - - - - - - 1733
283. Grošek Filip
(1994)
PRODOLI Racing Team
1994 PRODOLI Racing Team - - 796 - - - - - - - 935 - 1731
284. Bako Josef
(1985)
KUPKOLO.CZ
1985 KUPKOLO.CZ - - - - 796 - - 934 - - - - 1730
285. Fiedler Tomáš
(1981)
1981 - - 899 - - - - 830 - - - - 1729
286. Venhuda Michal
(1984)
PBV MTB TEAM Brno
1984 PBV MTB TEAM Brno - - - - - - 881 - - - 843 - 1724
287. ŠVARC Aleš
(1978)
Pocem
1978 Pocem - - - - - - - 809 - - - 913 1722
287. Jero Miroslav
(1984)
Trutnov
1984 Trutnov - - - - 899 - - 823 - - - - 1722
289. Žák Radek
(1980)
Force Fojtík Wilier Team
1980 Force Fojtík Wilier Team - 772 - - - - - - - - 934 - 1706
290. Jiřena Pavel
(1967)
Author Masters
1967 Author Masters - 778 926 - - - - - - - - - 1704
290. Lipovský Marcel
(1966)
KL Sport Most
1966 KL Sport Most 858 0 - 846 - - - - - - - - 1704
292. Kovář Tomáš
(1983)
Bike One
1983 Bike One - - - - - - 777 926 - - - - 1703
293. Sopoušek Vojtěch
(1987)
Ski a Bike Centrum Radotín
1987 Ski a Bike Centrum Radotín - - 782 920 - - - - - - - - 1702
293. Sedláček Pavel
(1987)
Rohozec Amulet Team
1987 Rohozec Amulet Team - - 911 791 - - - - - - - - 1702
293. Holík Radovan
(1989)
Cyklogat
1989 Cyklogat - 759 - 943 - - - - - - - - 1702
296. Štědrý Daniel
(1974)
TRANS BRODY
1974 TRANS BRODY - - 912 - - - - - - - - 786 1698
297. DOUŠEK TOMÁŠ
(2000)
Force Fojtík Wilier team
2000 Force Fojtík Wilier team 0 782 0 - - - 915 - - - - - 1697
298. Krčál Jaroslav
(1963)
1963 - - 838 - - - - - - - 854 - 1692
299. Záliš Jiří
(1988)
Pítrs bikes team
1988 Pítrs bikes team 885 - - - - - - 806 - - - - 1691
300. Gábriš Dominik
(2002)
Finančné centrum team
2002 Finančné centrum team - 762 - - - - - - - - 927 - 1689
301. Nentvich Jiří
(1987)
KROSS BIKERANCH TEAM
1987 KROSS BIKERANCH TEAM - - 842 - - - - 845 - - - - 1687
302. MARTÁK Petr
(1980)
Exportis bike club Praha
1980 Exportis bike club Praha - - - 756 - - - - - - - 930 1686
302. Škoda Petr
(1983)
INS Atelier Náchod
1983 INS Atelier Náchod 0 758 - - - - - 928 - - - - 1686
304. Mička Marek
(1979)
dres.cz
1979 dres.cz - - - - 790 - - - 895 - - - 1685
304. Hejna Pavel
(1969)
Velké Poříčí
1969 Velké Poříčí - - - - 883 - - 802 - - - - 1685
306. Erdziak Maroš
(1980)
ENDEKA BASSTA team
1980 ENDEKA BASSTA team - - 768 - - - 0 915 - - - - 1683
307. Roubíček Lukáš
(1971)
Vresina
1971 Vresina - - - - - - 906 - 772 - - - 1678
308. HRUBÝ Jaroslav
(1955)
KL sport Most
1955 KL sport Most - - - 857 - - - 820 - - - - 1677
309. Hofman Jan
(1982)
Smartwood Czech team
1982 Smartwood Czech team - - 848 - - - - 828 - - - - 1676
310. Nejedlý Jaroslav
(1978)
Vokolek cycling team
1978 Vokolek cycling team - - 754 - - - - - - - 918 - 1672
311. Kalina David
(1974)
SKP MAJÁK
1974 SKP MAJÁK 896 - - - - - - - 773 - - - 1669
312. Malý Miroslav
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team - - 742 - - - - - - - - 925 1667
313. SKRBEK Jan
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - 854 811 - - - - - - - 1665
314. MIKEŠ Jakub
(1980)
Pierre Fabre
1980 Pierre Fabre - - - 755 - - - - - - - 909 1664
315. Hák Martin
(1977)
1977 870 - - - - - - 788 - - - - 1658
316. Volhejn Ondřej
(1988)
DTJ Hrachoviště
1988 DTJ Hrachoviště 880 - - - - - - 775 - - - - 1655
317. Novák Patrik
(1992)
TriBike MTB Academy
1992 TriBike MTB Academy - 718 - - - - - - - - - 936 1654
318. Tabačko Šimon
(1997)
DECATHLON Cycling Czech Team
1997 DECATHLON Cycling Czech Team - 739 - - - - - - - - - 899 1638
319. Vopařil Josef
(1985)
1985 899 738 - - - - - - - - - - 1637
320. Jansa Radek
(2000)
Pítrs bikes team
2000 Pítrs bikes team - - - - - 784 - 852 - - - - 1636
321. VOJTEK Petr
(1963)
KL sport Most
1963 KL sport Most - - - 855 - - - 779 - - - - 1634
322. Pospisil Vaclav
(1979)
Jilove
1979 Jilove - - 750 - - - - - - - 883 - 1633
323. Rakus Ondřej
(2002)
TJ TŽ Třinec
2002 TJ TŽ Třinec - 805 - - - - 826 - - - - - 1631
324. Bartoš Martin
(1979)
Bike sport team mohelnice
1979 Bike sport team mohelnice - 728 - - - - - - - - 902 - 1630
325. Přibyl Martin
(1978)
1978 - - - - 872 - - 748 - - - - 1620
326. Svoboda Jiří
(1980)
BikeSOS.cz
1980 BikeSOS.cz - - - - 879 - - 733 - - - - 1612
326. Vaculík Lukáš
(1992)
KSV Ostrava
1992 KSV Ostrava - 729 - - - - 883 - - - - - 1612
328. Meier Lukáš
(2004)
GHOST team
2004 GHOST team 0 0 - 782 826 - - - - - - - 1608
329. Štantejský Michal
(1984)
HS Špindlerův Mlýn
1984 HS Špindlerův Mlýn 790 - - - - - - - 811 - - - 1601
330. Vencl libor
(2004)
Eleven Black-Et team
2004 Eleven Black-Et team - - 791 805 - - - - - - - - 1596
331. Pravda David
(2004)
Head Pro Team Opava
2004 Head Pro Team Opava - - 793 - - - 796 - - - - - 1589
332. SCHNEIDER Jakub
(1997)
1997 - - - - - - - 682 - - - 901 1583
333. Holec Pavel
(1978)
Don't worry..
1978 Don't worry.. - 781 - - - 800 - - - - - - 1581
334. Halfar Martin
(1989)
eSeNBáci
1989 eSeNBáci - 706 874 - - - - - - - - - 1580
335. Fučík Jan
(1982)
Mike Bike
1982 Mike Bike - 691 - - - - 884 - - - - - 1575
336. Junek Ondřej
(1986)
BIKESTRIKE.COM
1986 BIKESTRIKE.COM 793 777 - - - - - - - - - - 1570
336. Suchodol Štěpán
(2006)
Sk Tessuti sport Žamberk
2006 Sk Tessuti sport Žamberk - - - - - - - - - - 818 752 1570
338. Koubek Petr
(1960)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
1960 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ - - - - - - 721 - - - 848 - 1569
339. Saidl Filip
(2006)
Pítrs bikes team
2006 Pítrs bikes team 783 0 - - - - - 785 - - - - 1568
339. Lorenc Petr
(1978)
Vokolek cycling team
1978 Vokolek cycling team - - 705 - - - - - - - 863 - 1568
341. Holec Jiří
(2002)
Cyklo klub Bendl Vysoké Mýto
2002 Cyklo klub Bendl Vysoké Mýto - - - - - - - - - - 755 811 1566
341. Doleček Martin
(1973)
SK Žamberk TESSUTI SPORT
1973 SK Žamberk TESSUTI SPORT 749 - - - - - - - - - 817 - 1566
343. Kubíček Petr
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK - - - - - 781 - 784 - - - - 1565
343. Tauchman Michal
(1966)
ROCK MACHINE CYKLOMAX
1966 ROCK MACHINE CYKLOMAX - 651 - - - - - - - - - 914 1565
345. Letev Jakub
(2001)
DECATHLON Cycling Team
2001 DECATHLON Cycling Team - - - - - - - - - - 811 753 1564
346. Svoboda Roman
(1972)
Yate
1972 Yate - 666 - - - - - - - - - 896 1562
347. Plzenský Aleš
(1978)
GHOST team
1978 GHOST team - - 759 - - - - - - - 802 - 1561
348. Chmelík Petr
(1974)
X-Tri K.V.
1974 X-Tri K.V. - - 771 - 789 - - - - - - - 1560
349. Trč Zbyněk
(1972)
CANYON bike
1972 CANYON bike - - - - - - - - - - 831 728 1559
350. Janský Michal
(1972)
De Heus
1972 De Heus - - - - - - 846 710 - - - - 1556
351. Čapek Jan
(1973)
Author Masters
1973 Author Masters - 774 781 - - - - - - - - - 1555
352. Moroň Daniel
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 786 768 - - - - - - - - - - 1554
353. CHLEBEK Jakub
(1982)
FAF UK HK
1982 FAF UK HK - - - - - - - 664 - - - 887 1551
353. Pekárek Jiří
(1961)
KOLORADOTEAM
1961 KOLORADOTEAM - - - - 869 - - 682 - - - - 1551
355. HRUŠKA Jan
(1975)
GHOST Team
1975 GHOST Team - - - - - - - 750 0 - - 800 1550
355. Žižka Jan
(1971)
Středočeši na Prahu (sil)
1971 Středočeši na Prahu (sil) - - 657 - - - - - - - - 893 1550
357. Steuer Radovan
(1964)
Head Pro Team Opava
1964 Head Pro Team Opava - - - - - - 759 784 - - - - 1543
358. Havlík Filip
(1984)
ČHSF
1984 ČHSF 777 - 762 - - - - - - - - - 1539
359. FLEISCHMAN Jakub
(1982)
Hero racing
1982 Hero racing - - - 847 - - - 691 - - - - 1538
359. Kučera Karel
(1975)
1975 - - 836 - - - - 702 - - - - 1538
361. ŠINDELÁŘ Jiří
(1980)
MTB HELLFISH MOST
1980 MTB HELLFISH MOST - - - 861 - - - 676 - - - - 1537
362. HRABÍK Jaroslav
(1976)
TRISPORT RAPID
1976 TRISPORT RAPID - - - 843 - - - 692 - - - - 1535
363. Ryšavý Pavel
(1979)
Redpoint Eleven Team
1979 Redpoint Eleven Team - - - - 871 - - 662 - - - - 1533
364. Smetana Jakub
(1986)
Šavlozubé Ovce
1986 Šavlozubé Ovce - - - - - - 695 - - - 837 - 1532
364. Moravec Michal
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team - - 749 - - - - - - - - 783 1532
366. Rotnágl Pavel
(1983)
TJ Sokol Těšany
1983 TJ Sokol Těšany - 681 - - - - - 850 - - - - 1531
366. Jiránek Tomáš
(1973)
Lawi
1973 Lawi - 754 777 - - - - - - - - - 1531
368. Štěbra Martin
(1976)
1976 - 769 - - - - - - - - 760 - 1529
368. Jelínek Lukáš
(1988)
Segafredo
1988 Segafredo - - 833 - - 696 - - - - - - 1529
370. Křehlík Aleš
(1986)
Bike Team Porsche Olomouc
1986 Bike Team Porsche Olomouc - 664 - - - - 863 - - - - - 1527
370. Pozler Tomáš
(1976)
EDPOTEAM
1976 EDPOTEAM - 742 - - - - - - - - - 785 1527
372. VIK Pavel
(1981)
1981 - - - - - - - 759 - - - 767 1526
373. Hrnčíř Martin
(1971)
GAPP System-Kolofix
1971 GAPP System-Kolofix - - 746 - - - - - - - - 777 1523
374. Dalajka Stanislav
(1998)
1998 - 750 - - - - 772 - - - - - 1522
375. Sticha David
(1996)
Veus Vyškov
1996 Veus Vyškov - 735 785 - - - - - - - - - 1520
376. Štěpán Martin
(2001)
Kono pro s.r.o.
2001 Kono pro s.r.o. 785 734 - - - - - - - - - - 1519
377. Chrást Antonín
(1975)
Clowns
1975 Clowns - - - - 771 - - 745 - - - - 1516
378. Dařbujan Petr
(1969)
ATOMBIKE
1969 ATOMBIKE - - 823 - - - - 692 - - - - 1515
379. MACEK Petr
(1967)
1967 - - - - - - - 630 - - - 881 1511
379. Šimeček Petr
(1984)
1984 - - - - - - 664 - - - 847 - 1511
381. Mitáš Robert
(2007)
ČED Bike Team
2007 ČED Bike Team - - 755 - - - 755 - - - - - 1510
381. Kroupa Josef
(1972)
Lawi Nothco RETO/ROTOS
1972 Lawi Nothco RETO/ROTOS - - 745 765 - - - - - - - - 1510
383. Michl Jakub
(1990)
S-sport Hronov
1990 S-sport Hronov - - - - - 763 - 746 - - - - 1509
384. Urban David
(1974)
Kitl Team
1974 Kitl Team - - 744 - - - - - - - - 761 1505
385. Slaný Jakub
(2003)
2003 - - - - - - 736 768 - - - - 1504
385. Modry Vaclav
(1981)
HASIČI RAČICE NAD TROTINOU
1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 0 - - - - - - - 753 - - 751 1504
387. Povolný Petr
(1979)
1979 - 641 - - - - 847 - - - - - 1488
387. Mervart Martin
(1977)
Maverick
1977 Maverick 791 697 - - - - - - - - - - 1488
387. Kolář Michal
(1975)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1975 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - 649 - - - - 839 - - - - - 1488
390. Kunc Ladislav
(1990)
1990 - 731 - - - - - 753 - - - - 1484
391. Szolony Tomáš
(1966)
1966 - - 825 - - - 657 - - - - - 1482
392. Horecký Jan
(1975)
Force Fojtík Wilier Team
1975 Force Fojtík Wilier Team - 642 832 - - - - - - - - - 1474
393. Gruszka Stanislaw
(1979)
1979 - 716 - - - - - - 754 - - - 1470
394. Naděje Petr
(1972)
1972 - - 729 740 - - - - - - - - 1469
395. Havlík Pavel
(1967)
KT Tryskomyš
1967 KT Tryskomyš - - 829 - - - - 635 - - - - 1464
395. Pek Miroslav
(1958)
TOEUROPE - PEKSPORT
1958 TOEUROPE - PEKSPORT - - 708 - - - - - - - - 756 1464
397. miškov pavel
(1976)
1976 - - 581 - - - - - - - - 882 1463
398. Vávra Martin
(1997)
VŠSK PedF UK
1997 VŠSK PedF UK - - 737 725 - - - - - - - - 1462
399. Hyan Jiří
(2002)
2002 0 - - - - - - - 739 - - 721 1460
399. Kupec Pavel
(1973)
Kelvion
1973 Kelvion - - 577 - - - - - - - - 883 1460
401. Kysela Patrik
(1973)
ZPcyklo PROOFY Corratec team
1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team - 720 - - - - - - - - - 738 1458
402. Galuška Martin
(1975)
KOLOKROUŽEK Zlín
1975 KOLOKROUŽEK Zlín - 661 - - - - - - - - 796 - 1457
402. Bajer Jan
(2005)
BAKAKO Nová Paka
2005 BAKAKO Nová Paka 760 - - 697 - - - - - - - - 1457
404. Burda Pavel
(1976)
Amcykl Humpolec
1976 Amcykl Humpolec - - 643 - - - - - - - 813 - 1456
405. Dolívka Jan
(1966)
Rsc Hladinka
1966 Rsc Hladinka - - 642 - - - - - - - 809 - 1451
406. Kašpar Petr
(1975)
Biketeam TJ Zlaté Hory
1975 Biketeam TJ Zlaté Hory - 628 - - - - - - - - 822 - 1450
407. Kraus Miroslav
(1966)
Lázně Bělohrad
1966 Lázně Bělohrad - 700 748 0 - - - - - - - - 1448
408. KYPET Aleš
(1976)
M&T kliky
1976 M&T kliky - - - 717 - - - 730 - - - - 1447
409. Knop Lukáš
(1979)
1979 - - - - - 697 - - - - - 746 1443
410. Edr Jakub
(1987)
1987 - 698 740 - - - - - - - - - 1438
411. Bečka Pavel
(1969)
Bike Freaks Holice
1969 Bike Freaks Holice 0 - 688 - - - - 749 - - - - 1437
411. Vondruska Miroslav
(1969)
Biike Team Zlaté Hory
1969 Biike Team Zlaté Hory - 629 - - - - - - - - 808 - 1437
413. Stiborský Jan
(1996)
1996 - - - - - - 625 - - - 810 - 1435
414. ZAMECNIK Pavel
(1964)
SKP Hradec Králové
1964 SKP Hradec Králové - - - - - - - - 731 - - 692 1423
415. Gašpar Ivan
(1974)
Cycli.cz
1974 Cycli.cz - - 678 - - - - - - - - 743 1421
416. Widenský Jan
(1988)
REDPOINT Team
1988 REDPOINT Team 739 - - - - - - 681 - - - - 1420
417. Bartoň Martin
(1994)
Decathlon cycling team
1994 Decathlon cycling team - 680 - - - - - - - - - 739 1419
418. KULDA Roman
(1967)
Trutnov
1967 Trutnov - - - - - - - 719 - - - 697 1416
419. Hájek Jiří
(1973)
Bowling Pec
1973 Bowling Pec - - 701 - - - - - - - - 713 1414
420. Křišťál Martin
(2003)
MM Auto MTB team
2003 MM Auto MTB team - 685 727 - - - - - - - - - 1412
421. Vik Samuel
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov 690 - - - 721 - - - - - - - 1411
421. Tušl Adam
(1976)
MTB Auto CB
1976 MTB Auto CB - - - - - - - - - - 679 732 1411
423. Nitka Jaroslav
(1978)
Metroprojekt Praha
1978 Metroprojekt Praha - - 660 - - - - - 749 - - - 1409
424. Skalický Jakub
(2004)
Carla.kupkolo.cz
2004 Carla.kupkolo.cz 710 - - - - - - 698 - - - - 1408
425. Lebeda Štěpán
(2009)
KOLOKROUŽEK Zlín
2009 KOLOKROUŽEK Zlín - 692 - - 715 - - - - - - - 1407
426. Jaško Dominik
(1994)
1994 - - 617 - - - - - - - 789 - 1406
427. Doleček Přemysl
(2007)
SK Žamberk TESSUTI SPORT
2007 SK Žamberk TESSUTI SPORT 721 684 - - - - - - - - - - 1405
428. Špička Felix
(2005)
Head pro team Opava
2005 Head pro team Opava - - 720 - - - 681 - - - - - 1401
429. Čermák Kryštof
(2007)
SK Velo Praha
2007 SK Velo Praha - - 710 - - - - - - - - 690 1400
430. Káňa Tomáš
(1995)
Pítrs Bikes Team
1995 Pítrs Bikes Team - - - - 760 - - 638 - - - - 1398
430. Musil Lukáš
(1998)
1998 - - - - - - - - - - 682 716 1398
432. Houser Martin
(1990)
ALSAP pro život
1990 ALSAP pro život - 661 - - - - - 734 - - - - 1395
432. Průšek Milan
(1996)
1996 - 662 - - - - - 733 - - - - 1395
434. PROCHÁZKA Aleš
(1971)
SK ŠELA SPORT Přerov
1971 SK ŠELA SPORT Přerov - - - 722 - - 671 - - - - - 1393
434. Viesner Pavel
(1967)
Horní Bišík
1967 Horní Bišík - - - - 767 - - 626 - - - - 1393
436. Houška Petr
(1970)
Nikl Cycling Team
1970 Nikl Cycling Team - - 664 - - - - 728 - - - - 1392
437. Suchopar Peter
(1981)
ALSAP pro život
1981 ALSAP pro život - 658 - - - - - 732 - - - - 1390
438. Zvolský Roman
(1965)
KROSS BIKERANCH TEAM
1965 KROSS BIKERANCH TEAM - - 702 687 - - - - - - - - 1389
439. Kočí Michal
(1976)
1976 733 - - - - - - - - - - 655 1388
440. Hájek Miroslav
(1988)
Rychlíci
1988 Rychlíci 692 695 - - - 0 - - - - - - 1387
441. Knop Jan
(2006)
2006 - - - - - 691 - - - - - 688 1379
442. Slaný Petr
(1974)
1974 - - - - - - 659 718 - - - - 1377
443. Klimeš Miloš
(1955)
ENDEKA BASSTA team
1955 ENDEKA BASSTA team - - 587 - - - - - - - 787 - 1374
444. Březina Adam
(2010)
Aspire Brno
2010 Aspire Brno - - - - - - - - - - 678 695 1373
445. May Petr
(1985)
1985 742 - - - - - - 629 - - - - 1371
446. Bartoň Václav
(1995)
1995 - 665 703 - - - - - - - - - 1368
447. Skoupý Tomáš
(1994)
Cvitch Cycling Team
1994 Cvitch Cycling Team - - 630 - - - - - - - - 737 1367
448. RICHTER Vaclav
(1982)
M&T kliky
1982 M&T kliky - - - 688 - - - 676 - - - - 1364
449. Eis Roman
(1978)
1978 - - 638 - - - - - - - - 724 1362
449. KRAUS Rudolf
(1992)
1992 - - - - - - - 681 - - - 681 1362
451. Kmoch Štěpán
(2008)
Píchlý duše
2008 Píchlý duše - - 678 - - - - - - - - 682 1360
452. Kouble Petr
(1991)
1991 - - - - - - - - 679 - - 675 1354
453. KOUTECKÝ Lukáš
(1987)
Hopman Team Žatec
1987 Hopman Team Žatec - - - 663 - 690 - - - - - - 1353
454. Hynek Milan
(1993)
Rychlíci
1993 Rychlíci - 674 - - - 0 - - - - - 676 1350
454. Grubner Tomáš
(1967)
Cyklo Team Chrudim
1967 Cyklo Team Chrudim - - 650 - - - - - - - - 700 1350
454. Kubala František
(1971)
KROSS BIKERANCH TEAM
1971 KROSS BIKERANCH TEAM - - 582 - 768 - - - - - - - 1350
457. Maršálek Jan
(1959)
GHOST team
1959 GHOST team - 670 675 - - - - - - - - - 1345
458. Dúcký Ondřej
(2010)
Ghost Junior team
2010 Ghost Junior team - - - - - - - - 674 - - 670 1344
459. Maximus Hendrich Daniel
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice - - 663 - - - - - - - - 679 1342
459. PLACHÝ Jiří
(1978)
1978 - - - 675 - - - 667 - - - - 1342
459. Pokorný Petr
(1975)
1975 - - 627 - - - - - - - - 715 1342
462. Černý Matěj
(1999)
Decathlon cycling team
1999 Decathlon cycling team - 667 - - - - - - - - - 672 1339
463. Mazal Radek
(1980)
1980 - - - - - - - - - - 652 686 1338
463. Mlynář Zdeněk
(1976)
SCK ASTERIA DUBI
1976 SCK ASTERIA DUBI - 663 675 - - - - - - - - - 1338
465. Křivský Daniel
(1978)
JDK MTB TEAM
1978 JDK MTB TEAM 737 - 597 - - - - - - - - - 1334
466. Bobvoš Dominik
(2007)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2007 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - - - - - - 671 - - 661 1332
467. Lehký Jiří
(1980)
Ghost team
1980 Ghost team - - 679 - - - - - - - - 652 1331
468. Tichý Tomáš
(1995)
Cycli.cz Team
1995 Cycli.cz Team - 636 - - - - - - 692 - 0 - 1328
469. Dudek Michal
(1973)
GHOST team
1973 GHOST team - - 677 - - - - - - - - 650 1327
470. Novak Olin
(1979)
Na jedno
1979 Na jedno - - 589 - - - - - 736 - - - 1325
471. Grošek Tomáš
(1981)
Open Cycling Academy
1981 Open Cycling Academy - - 647 - - - - - - - 677 - 1324
472. Škván Vláďa
(2004)
Pocta
2004 Pocta - - 619 - - - - - - - - 702 1321
473. Diart Tomáš
(1977)
1977 - - 609 - - - - - - - - 704 1313
474. Čásenský Jiří
(1968)
1968 - - 629 681 - - - - - - - - 1310
475. HRON Zdeněk
(1953)
Regal Bike
1953 Regal Bike - - - 602 - - - 706 - - - - 1308
476. Zlesák Jakub
(1983)
1983 - 627 - - - - - 679 - - - - 1306
477. Křišťál Martin
(1977)
MM Auto MTB team
1977 MM Auto MTB team - 639 666 - - - - - - - - - 1305
478. MRŠTINA Lukáš
(2004)
2004 - - - - - - - 661 - - - 642 1303
478. Novotný Pavel
(1973)
Rychlíci
1973 Rychlíci - 672 - - - 0 - - - - 631 - 1303
480. Březina Pavel
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team - 666 - - - - - - - - 636 - 1302
481. Hošta Martin
(1993)
Electroworld
1993 Electroworld - - 670 - - - - - - - 617 - 1287
482. Rypar Jiří
(1980)
Středočeši na Prahu (sil)
1980 Středočeši na Prahu (sil) - - 595 - - - - - - - - 678 1273
483. Klíma Jiří
(1958)
BMV team
1958 BMV team - - 583 - - - - - - - - 670 1253
484. Papoušek Tomáš
(1973)
Bike Freaks Holice
1973 Bike Freaks Holice - - - - - - - - - - 587 657 1244
485. Bureš Pavel
(1977)
1977 - 623 605 - - - - - - - - - 1228
485. Bouma Tomáš
(1981)
Segafredo
1981 Segafredo - - 549 - - 679 - - - - - - 1228
487. Bariš Dalibor
(1971)
1971 - - - - - - - - - - 582 634 1216
488. Stránský Ladislav
(1996)
Klub biatlonu Jilemnice
1996 Klub biatlonu Jilemnice - - 572 - - - - - - - 643 - 1215
489. Fabián Marek
(1992)
1992 - - 540 - - - - - - - - 663 1203
490. Pýcha Tomáš
(1986)
SHJ
1986 SHJ - - 569 - - - - - - - 629 - 1198
491. Skřivan Emilián
(1971)
1971 - - 541 - - - - - - - - 648 1189
492. Vyhnánek Tomáš
(1990)
1990 - - 600 581 - - - - - - - - 1181
493. FOLTIN Radek
(1980)
1980 - - - 502 - - - - 670 - - - 1172
494. Kodera Michal
(1990)
1990 - - 534 - - - - - - - - 636 1170
495. Grygar Jiří
(1951)
Opava
1951 Opava - - - - - - 553 - - - 602 - 1155
496. FOLTIN Roman
(1958)
KL sport Most
1958 KL sport Most - - - 418 - - - - 669 - - - 1087
497. JIRUŠKA Roman
(1965)
1965 - - - 427 - - - 634 - - - - 1061
498. Mojžíš Jaromír
(1954)
TJ Stadion Louny
1954 TJ Stadion Louny - - 535 471 - - - - - - - - 1006
499. ŠKARNITZL Jan
(1986)
Cyklostar Trek Pirelli
1986 Cyklostar Trek Pirelli - - - 1000 - - - - - - - - 1000
500. Stadler Alexander
(1996)
Intersport Mühl4tler Bike Team
1996 Intersport Mühl4tler Bike Team - 990 - - - - - - - - - - 990
501. Helcel Martin
(1988)
Cyklo tým Havířov
1988 Cyklo tým Havířov - - - - - - - - - - 981 - 981
502. Hynek Kristian
(1980)
Canyon Northwave MTB Team
1980 Canyon Northwave MTB Team - - - - - - - - 973 - - - 973
503. Konwa Piotr
(1995)
SGR Specialized
1995 SGR Specialized - 966 - - - - - - - - - - 966
503. Zeťák Michael
(1998)
4Ever CykloBulis
1998 4Ever CykloBulis - - - - - - - - - - - 966 966
505. ANDERLE Florian
(1997)
Team FujiBikes Rockets
1997 Team FujiBikes Rockets - - - 960 - - - - - - - - 960
505. Kampelmüller Michael
(1997)
Mühl4tler Bike Team
1997 Mühl4tler Bike Team - 0 960 - - - - - - - - - 960
505. PILČÍK Adam
(1984)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1984 Bikeaction - Rocky Mountain Team - - - - - - - 960 - - - - 960
508. MORÁVEK Tomáš
(1999)
Cyklostar Trek Pirelli
1999 Cyklostar Trek Pirelli - - - 955 - - - - - - - - 955
508. ALBRECHT Anton
(1997)
Team STEIN-Bikes
1997 Team STEIN-Bikes - - - 0 955 - - - - - - - 955
510. STARK Sebastian
(1987)
Team Bauer-Werner
1987 Team Bauer-Werner - - - 951 - - - - - - - - 951
510. Gaßner Michael
(1999)
Team Giant Hersbruck
1999 Team Giant Hersbruck - - - - 951 - - - - - - - 951
510. Zeitthamer Martin
(1986)
D2mont Merida cycling team
1986 D2mont Merida cycling team - - 951 - - - - - - - - - 951
510. Reiner Jan
(1985)
SPOŘKA+KARLOS
1985 SPOŘKA+KARLOS - - - - - - 951 - - - - - 951
514. Sell Niklas
(1996)
STOP&GO Marderabwehr MTB Team
1996 STOP&GO Marderabwehr MTB Team - - - - 948 - - - - - - - 948
514. Bartůněk Marek
(1999)
D2mont Merida cycling team
1999 D2mont Merida cycling team - - 948 - - - - - - - - - 948
516. ŠŤASTNÝ Roman
(1979)
RockMachine Cyklomax Team
1979 RockMachine Cyklomax Team - - - - - - - 946 - - - - 946
516. Moravec Karel
(1996)
1996 - - - - - - - - - - - 946 946
518. Bartůněk Marek
(1998)
D2mont Merida Cycling Team
1998 D2mont Merida Cycling Team - 945 - - - - - - - - - - 945
519. Dziewa Mikołaj
(1996)
SGR Specialized
1996 SGR Specialized - 941 - - - - - - - - - - 941
519. TRMATA Štěpán
(1978)
1978 - - - - - - - 941 - - - - 941
521. Matulka Lukáš
(1992)
Mondraker racing team
1992 Mondraker racing team - - - - - - - - - - 939 - 939
522. Slavík Vojtěch
(1998)
Rohozec amulet team
1998 Rohozec amulet team - - 938 - - - - - - - - - 938
522. Ryding Rune
(1990)
Roskilde Mountainbike Klub
1990 Roskilde Mountainbike Klub - - - - 938 - - - - - - - 938
524. Štula Daniel
(2003)
D2mont Merida cycling team
2003 D2mont Merida cycling team - - - - - - - - - - 936 - 936
524. Doubek Miloš
(1981)
Čistý sport
1981 Čistý sport - - 936 - - - - - - - - - 936
524. Ball Matthias
(1961)
KS Trek Team
1961 KS Trek Team - - - - 936 - - - - - - - 936
527. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team 935 - - - - - - - - - - - 935
527. Wegner Sönke
(1982)
Giant Germany Offroad Team
1982 Giant Germany Offroad Team - - - - 935 - - - - - - - 935
529. Schweisguth Severin
(1986)
RSV Moosburg / FORMKANTE
1986 RSV Moosburg / FORMKANTE - - - - 934 - - - - - - - 934
529. Žák Pavel
(1987)
1987 - 934 - - - - - - - - - - 934
529. Šindelář Petr
(1984)
Velosport Domažlice
1984 Velosport Domažlice - - 934 - - - - - - - - - 934
529. MOKRÝ Jakub
(1990)
MONDRAKER Racing team
1990 MONDRAKER Racing team - - - 934 - - - - - - - - 934
533. MARTIN Jiří
(1990)
1990 - - - - - - - 933 - - - - 933
533. KOSINA Jakub
(1996)
ENJOY RIDING TEAM
1996 ENJOY RIDING TEAM - - - 933 - - - - - - - - 933
535. Štula Daniel
(2003)
D2mont Merida cycling team
2003 D2mont Merida cycling team - - 932 - - - - - - - - - 932
535. JURČA Karel
(1997)
KL sport Most
1997 KL sport Most - - - 932 - - - - - - - - 932
535. Hejtmánek Petr
(1978)
www.elmina.cz
1978 www.elmina.cz - - 0 - - - - - - - - 932 932
538. Kašpárek Jiří
(1980)
1980 - - - - - - - - - - 931 - 931
538. Günther Petr
(1968)
Big Shock team
1968 Big Shock team - - - - - - - - - - - 931 931
538. OŠŤÁDAL Jiří
(1993)
ENJOY RIDING TEAM
1993 ENJOY RIDING TEAM - - - 931 - - - - - - - - 931
541. GALLE Tommy
(1989)
White Rock e. V.
1989 White Rock e. V. - - - 930 - - - - - - - - 930
541. Gegenheimer Simon
(1988)
MOUNTAINBIKE RACINGTEAM
1988 MOUNTAINBIKE RACINGTEAM - - - - 930 - - - - - - - 930
541. KUBÍN Pavel
(1981)
Carla.Kupkolo
1981 Carla.Kupkolo - - - - - - - 930 - - - - 930
541. Růžička Jakub
(2000)
Cyklo Bendl
2000 Cyklo Bendl - - - - - - - - - - 930 - 930
541. Straka Michal
(1991)
1991 - - - - - - 930 - - - - - 930
546. Ryšavý David
(1984)
Endeka Bassta team
1984 Endeka Bassta team - - - - - - - - - - 929 - 929
546. Kunášek Josef
(2000)
BIG SHOCK TEAM
2000 BIG SHOCK TEAM - - - - - - - - 929 - - - 929
548. Hájek Pavel
(1975)
ENDEKA BASSTA team
1975 ENDEKA BASSTA team - - - - - - - - - - 928 - 928
549. Mattuš Milan
(1962)
Joker MTB Team
1962 Joker MTB Team - - - - - - - - - - - 927 927
549. Smolka Michal
(1981)
1981 - - - - - - 927 - - - - - 927
549. Josep Termens
(1993)
1993 - - - - 927 - - - - - - - 927
552. JEŽEK Petr
(1992)
Superior riders
1992 Superior riders - - - 926 - - - - - - - - 926
553. Haman Martin
(1984)
1984